Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásos barnázás volt,5...

Beágyazódásos barnázás volt,5 napja menziszerű görcsök. Hétfőn lesz a kérdéses nap. Lehet, hogy sikerült baba? FET-ből próbáltuk.

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,most erre milyen választ lehet még írni? :)
2018. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt múlt hónapban 1 csepp barna, görcsök is. Biztos voltam benne, hogy sikerült. Ehhez képest egyetlen napot sem késett :(

Kívánom, hogy nektek összejöjjön, és drukkolok, de nem éld bele magad előre, mint én, mert nem jó érzés :(

2018. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze nyilván. Azért köszönöm...még az elsőnek is. Neki még pluszban hasonló válaszokat.
2018. máj. 26. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen válaszra számítottál?Hogy valaki 100%-ra megmondja neked,hogy igen vagy nem?


Tudom,borzasztóan rossz lehet várni,az ember türelmetlen,izgatott,ideges,de azt,hogy sikerült-e,még az orvosod sem tudná megmondani biztosra.Így totál feleslegesen írsz ki egy ilyen kérdést.Aztán még meg vagy sértődve.

2018. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Igazából hasonló tünetekkel sikerszttorikra lettem volna kíváncsi, nem lekezelésre. Sok lombikon vagyok túl,volt sikeres és sikertelen, de mind más...
2018. máj. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!