Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Tapasztalat?

Mitől lehet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vasárnap volt peteérésem,ovulációs fájdalom miatt tudom.ma reggel óta vérzek.vagyis nem rendesen hanem ilyen vérez vizes folyással kezdődött.nem nagy mennyiség folyt.a tisztaságis látszott,de csak maszatolva,meg a wc papíron,minden pisilés után.ígybestére meg már csak halvány barnás maszat.mindjárt megjön érzésem van egész délután.10.-11.-re nem várom.segítenétek higy ez mi lehet?köszönöm szépen előre is a válaszokat.
2018. máj. 29. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány embernek szokott lenne köztes vérzése. Ez normális. Egyébként lehet, hogy ma van peteérésed!
2018. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért éreztem szombaton meg vasárnap az ovus fájdalmat?vasárnap estére múlt el a fájdalom,abból gondoltam hogy aznap volt.ez eddig nálam minden hónapban így volt.ovus fájdalom vége,rá 14 naora megjött.vérzésem sosem volt,ezért nem tudom mi van most velem.babát szeretnénk nagyon,és nem szeretném ha valami bajom lenne.amúgy szombaton voltunk együtt,így még esélyes a baba?
2018. máj. 29. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy vèletlenül felfàzva esetleg?
2018. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy fel vagyok fázva.voltam már felfázva,akkor görcsöltem is,meg csípett ahogy pisiltem.most semmi panaszom nincsen,csak ez a folyás.ma is tart,de ma máe barna
2018. máj. 30. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

"Akkor miért éreztem szombaton meg vasárnap az ovus fájdalmat?vasárnap estére múlt el a fájdalom,abból gondoltam hogy aznap volt.ez eddig nálam minden hónapban így volt.ovus fájdalom vége,rá 14 naora megjött."



Nekem peteérés előtt szokott lenni fájdalmam, amikor kilőködik, akkor már nem érzem. Az pedig hogy rá, 14 napra megjön tankönyvi példa, nem mindenkinek 14 napos a luteális fázisa. Simán lehet, hogy neked 12!


Próbaképp egyszer vezess hőgörbét vagy próbálj ki ovu teszteket! Lehet, hogy meg fogsz lepődni! :)


1. voltam

2018. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.kipróbálom a görbét :)
2018. máj. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!