Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ért a hőgörbéhez megnézné...

Aki ért a hőgörbéhez megnézné légyszives?

Figyelt kérdés
Mire számíthatok baba vagy menzi lesz?tegnap volt egy pötty barnazasom ma egesz nap is de betéten semmi.vasárnap kellett volna megjönnie de az ovu csúszott.és úgy tudom a luteális szakasz mindig 14nap körül van.akkor ez most mégis lehet menzesz hamég nem telt el annyi???vagy beágyazódás??
2018. máj. 30. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. máj. 30. 14:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még bármi lehet, elvileg 4 nap múlva nem várod akkor, pont jó időben lenne beágyazódásos vérzésnek, de ne éld bele magad azért.
2018. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hu de elég alacsony ez az alaphő. Pajzsmirigyed rendben??
2018. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még ebből bármi lehet csak várni lehet.

Nagyon alacsony a hőd, hónaljban méred? Vagy a pajzsmirigyed rendben?

2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyelv alatt mérem.elsö hónap.és késön olvastam el hogy digitálissal a csipogás után még kb 5percig kell mérni.igy probaltam tovabb benn tartani akkor feljebb ment.de mivel igy kezdtem...ezért rögtön csipogás után kiveszem.pajzsmirigy alulmüködésem van de nem szedek rá gyógyszert mert doki szerint csak figyelni kell.egyébként ha tovább tartom akkor 37körül van most reggel és napkozben is...nemtudom ez számit e
2018. máj. 30. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban 37 körül van, ha tovább tartod benn, az jó. Bár nekem csipogás után max 2-3 fokkal volt több. De mostmár így mérd végig. Ha most nem sikerül a baba, akkor köv ciklustól már tartsd benn tovább.
2018. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!