Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 27-én voltam...

Lehetek terhes? 27-én voltam együtt a párommal először védekezés nélkül, mert szeretnénk babát. (úgy voltam vele, hogy kicsi az esély a terhességre, mivel 30-án megjön de azért vágjunk bele így, miért ne. ) A többi lennt

Figyelt kérdés
Nekem a menszeszem évek óta óramű pontossággal működik.28 naposak a ciklusaim. Szépen vezetem a naptáramat és minden alkalommal minden úgy történik, ahogy kell. Most viszont nagyon meglepődtem, mivel semmi jele nincs annak, hogy meg akarna jönni. Annyi, hogy veszül a hasam, de nem pecsételek, nem vérzek semmi... Soha nem szokott késni, ezért vetődött fel ez benne. Mit gondoltok, mikor lenne érdemes teszelni?

2018. máj. 31. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Május 27-én nem védekeztél, tegnap kellett volna megjönnie? Kizárt, hogy terhes vagy!
2018. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
30-án kellett volna megjönnie, nem 28. Azért köszi a választ!
2018. máj. 31. 10:48
 3/20 A kérdező kommentje:
Jah igen, bocsi, igen, tegnap kellett volna. De akkor miért késik nem értem :/
2018. máj. 31. 10:48
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy kizárt! :O

Egyesek tényleg komolyan gondolják, hogy mindenkinek középidőben van peteérése?

Anyukám menstruált éppen, amikor együtt voltak apummal és ugye ilyenkor ,,nem lehet terhes" címszóval nem védekeztek, de hát itt vagyok! ;)

És nem voltak abban a hónapban máskor együtt, mert apum máshol dolgozott.

2018. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mit gondoltok mikor teszteljek?
2018. máj. 31. 11:01
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Tesztelni az aktus után kb két héttel érdemes
2018. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor várok szépen, aztán megírok, hogy alakult :)
2018. máj. 31. 11:03
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem kizárt persze, csak nem épp általános, hogy valaki a vérzése előtt essen teherbe 2-3 nappal. Erre nem alapoznék, és nem is egyből terhességre gondolnék a kérdező helyében.
2018. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ritka, tudom. Meg is lepődnék, ha összejönne. Na majd látjuk. Köszönöm a válaszod!
2018. máj. 31. 11:05
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha be is sikerült a baba, akkor sem maradna el még a menzeszed, szerintem.
2018. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!