Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 1 héttel elkezdt...

Peteérés után 1 héttel elkezdtem barnázni. Azóta minden reggel (mai a 4. nap) minimálisan nagyon de jelentkezik a barnázàs es folyamatosan megjön érzésem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Peteérés után 1 héttel elkezdtem barnázni. Azóta minden reggel (mai a 4. nap) minimálisan nagyon de jelentkezik a barnázàs es folyamatosan megjön érzésem van. Mi lenet ez? Progeszteron hiány v a beágyazódas tarthat eddig? 2 éve próbálkozunk. Valakinek volt hogy több napig barnàzott baba miatt? Apeteeresem biztosan volt, mert ultrahanggal figyelte a nőgyógyász.Még 4 napom van a nemvártig, de aggódom.. jàrt már valaki így közületek? Nőgyógyászhoz is pont 4 nap múlva kaptam időpontot, de addig megőrülök.,, Koszonom előre is a válaszokat,

2018. jún. 2. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Elméletileg a beágyazódás nem tart napokig,csak 1 napig,úgyhogy sanszosabb,hogy vagy előbb megjön prog.hiány.
2018. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod.
2018. jún. 2. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Eddig 2 okbólból barnáztam nemvárt előtt.

1. sajnos méhenkívüli volt

2. progeszteron hiány.

2018. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi 2. válaszoló. Én is ettől félek :( Voltam progeszteron szint mérésen is előző heten, de még van 4 napom a nőgyogyaszig, h megtudjam az eredményt. Egyebkent a progi hiány mennyi idő után áll be, ha kezelik? Neked sikerült utána a Babóca?
2018. jún. 2. 11:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, sikerült:) Abban a hónapban, amikor először kaptam a pótlást, már terhes is maradtam. Már 10 hós:)

Majd írd meg mi lett az eredmény.

Köszönöm!

2018. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. vagyok, a 3., azaz a 2-es válaszoló voltam.:)
2018. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De jo, gratulálok! :)) es még azt megkérdezhetem,h mennyi ideig próbálkoztatok előtte? Mármint amikor kiderült a progi hiàny.

Írok mindenképp:)

2018. jún. 2. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pontosan így voltam. Peteérést követően fájt a mellem hason aludni sem tudtam, barnáztam néha, görcsöltem is soha nem produkáltam ilyen tüneteket mensi előtt ráadásul a mérleg is ugyan annyit mutatott mint szokott ( menstruációm előtt 1 héttel mindig 2 kilóval többet mutatott de most ez is elmaradt) gondoltam terhes vagyok mert soha nem voltak ilyen tüneteim, de napra pontosan megjött ahogy szokott. A testünk folyamatosan változik. Te meg fokozottan érzékeny vagy rá hogy ne jöjjön meg és bele magyarázod a tüneteket mindenbe. Szimplán pszichés alapú az egész. De ez egyébként minden hasonló cipöben járó nőre vonatkozik. Lehet lepontozni. Köszi.
2018. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A méhen kívüli júniusban derült ki (7+1 naposan vették el). Hétfői nap volt, hétvégén rendesen megjött.

Még 4 ciklus volt 5.-ben maradtam terhes. De azt a 4-et ki kellett várnunk, de hőt mértem, de barnáztam. 4. ciklus végén mentem dokihoz, hogy progihiányom lehet. Írt gyógyszert, mivel az első terhességem alatt is kellett pótlás (akkor volt a nagyobb 2,5 éves), ezért írt egyből.

Tehát kiderült, köv. ciklusban gyógyszer, 1. próbálkozás, terhes lettem.

Köszönöm.

2018. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! :) egyenlőre minden változatlan..
2018. jún. 3. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!