Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prediction early terhességi...

Prediction early terhességi tesztel mikor érdemes tesztelni? Azt írja akár 6 nappal menstuácio előtt is! Valaki használt ilyet? Mikor teszteljük vele ma vagyok ovulácio után 12. Nap

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ovu utáni 9. nap nekem szép, jól látható pozitív lett. Más teszt is mutatta, de azon még 2-3 napig alig lehetett kivenni a csíkot.
2018. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig akkor érdemes tesztelni,ha már pár napja késik a menstruáció.
2018. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nappal nemvart elott már szép pozitív volt a predictor...a többi vacak teszten alig látható csik volt. Csaj ajánlani tudom...és sztem igen tesztelhetsz már.
2018. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a papíron,hogy mennyivel kevesebb a valós eredmény kimutatàsa ha a nem vàrt előtt csinàlod meg.Tudom,hogy nehéz,de inkàbb vàrj míg késik pàr napot.
2018. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal mensi elott tokeletesen mutatta! A legjobb teszt amivel dolgom volt.
2018. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy vagyok , ma reggel teszteltem vele es nekem negatív lett , remelem azert lesz belőle baba !
2018. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én ma teszteltem.... negatív 😭
2018. jún. 3. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6 nappal az esedèkes menstruációm előtt lett nagyon halvány, szinte alig látható pozitív tesztem. Èrdemes kettőt csinálni ha gyanús neked. Közvetlenül utána csináltam egy Clearblue digitálisat, ami egyèrtelműen kimutatta a + jelet, ès hogy körülbelül hány hetes terhessèg.


25hkm

2018. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!