Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztek után barnázás,...

Pozitív tesztek után barnázás, majd görcsölés?

Figyelt kérdés
5 napja tesztelem pozitívat, aznap elkezdtem enyhén barnázni, mivel még másnap is fenn állt elmentem orvoshoz, pihenést ést magnéziumot tanácsolt. Ma is csináltam egy tesztet, pozitív lett viszont azóta is fenn áll a barnázás és most el kezdett görcsölni a hasam is mensi szerűen. Mit kéne tennem?
2018. jún. 2. 12:53
 1/9 bolbe ***** válasza:
100%
A pozitiv teszt elott milyen tuneteid voltak, ha lehet kerdezni??
2018. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a 12.hétig hetente öntött el a vér. Szó szerint. Mindig úgy rohantunk a kórházba, hogy vége, elment a baba. És nem. egészséges, 4000g-os fiút szültem 40+6 hétre.
2018. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Korai tünetek, teszt előtt: fáradtság, keserű szájíz, tompa alhasi fájdalom.

Ma már egész napos hányinger, étvágytalanság, émelygés, hullafáradtság, kis gyomorégés.

Csak ez a görcs aggaszt most, a barnázásra nem mondott semmit az orvos. :/

2018. jún. 2. 13:17
 4/9 bolbe ***** válasza:
61%

En keddre NEM varom, csak nem tudom hogy teszteljek e ma vagy csak holnap reggel.

Gorcsrol mar hallottam, sogornom is igy volt az elejen, aug. vegere varja. :)

2018. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szorítok neked, hogy baba legyen. :)

Nekem nem várt előtt két nappal már pozi lett a teszt.

2018. jún. 2. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En majus 4en vesztettem el a babamat 7 hetesen. Barnazas es gorcsel kezdodott. Menj nogyogyihoz es irass fel utrogestant. Pihenj sokat.
2018. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a barnázás kezdett átváltani vérzésbe, ezért gyorsan elmentünk a sürgősségire, ahol az orvos megállapította, hogy már késő. nem sikerült jól beágyazódnia a kicsinek. :(
2018. jún. 3. 06:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon sajnalom. Tudom mennyire szornyu. En irtam akinek elment a baba szinten.

Nagyon nehez. De nekem azt mondtak hogy inkabb most mint kesobb... es ne aggodjak. Ha kitisztulsz magadtol akar utana lehet is probalkozni amint elmult a verzesed , mert a szervezeted egy menstruacionak fogja fel. De ha kell a kuret akkor varni kell.Nekem 2 nogyogyasz is ezt mondta. Ne csuggedj. Szornyu dolog. Rajtam kivul senki nem ugy fogta fel mint en. 1 honapja volt es meg ha ra gondolok sirni tudnek... Bar mar van 3 gyerkocom.... most varnam.hogy megjojjon az elso mensim , de kesik...

Kitartast kivanok. 🤗

2018. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részvétet!

Sajnos eléggé le vagyunk törve még, bármelyik percben el tudnám sírni magam :( Első baba lett volna, de majd legközelebb.

Igen, az orvos is azt mondta, hogy annyi jó van a rosszban, hogy úgy távozik, mint a menstruáció, így nem kell beavatkozni, ha elmúlik a vérzés azért még megnézik, hogy minden rendben van e.

2018. jún. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!