Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így tuti nem lehetek terhes igaz?

Így tuti nem lehetek terhes igaz?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ha 2x is megjött az együttlét óta,tuti nem lehetek terhes igaz?

Azért kérdezem,mert azóta szétmentünk és nem szeretném ha terhes lennék tőle már így.

Múlt hónapban 2 nap késéssel és iszonyatos 1 napos görccsel jött meg (akkor este fürdés közben kijött belőlem fél tenyérnyi alvadt vér,közepén fehér valamiséggel(elnézést de máshogy nem tudtam leírni) meg is ijedtem,hogy mi lehetett,de aztán másnap már minden a megszokottan ment így nem foglalkoztam vele.

Most hétfőn 1 nappal hamarabb jött, és alig volt valami 4 napig tartott, a 6 helyett.

Az lenne a kérdésem,hogy ugye nem lehetek így már terhes igaz?

Már beképzelem szerintem de fáj a mellem is ma.

Hallottam akinek megvolt alatta is vagy csak később vette észre,hogy terhes mert 1-2hónapig még menstruált stb.

24l



2018. jún. 2. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem. De ha megnyugtat, csinálj egy tesztet.
2018. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan hogy tuti. Két hónap alatt már vehettél volna egy tesztet egy gyógyszertárban.
2018. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számomra is hihetetlen,hogy 24 évesen még nem hallott valaki a terhességi teszteről..

Egyébként gyakrolatilag kizárt,hogy terhes legyél.

2018. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!