Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te vállalnál úgy még egy...

Te vállalnál úgy még egy gyereket, hogy a férjed megcsalt de együtt maradtatok, és pánikbeteg is vagy, bár most minden rendben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék még egy gyereket,de közben meg iszonyatosan félek,hogy visszajön a szorongásom,és akkor már nincsen visszaút.Most gyógyszerek nélkül is 95%-ban teljes életet élek.A férjemmel is jól vagyunk,de szerintem soha nem fogok benne teljesen megbízni,és attól is félek,hogy megint tönkremegy a házasságunk.
2018. jún. 4. 06:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2018. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 babyboom567 ***** válasza:
98%
nem
2018. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezt ne egy ilyen oldalon adott válaszok alapján döntsd el. Nem az a téma h elmenj-e este moziba vagy sem.
2018. jún. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Én nem de van ilyen a közvetlen környezetemben. A férj megcsalta,a nő visszafogadta,jött a második baba,aki súlyos értelmi fogyatékossággal született,férj hamarosan ismét új vizekre evezett,mert ugye előtte se volt neki valami smafu az asszonynál ha más phunci után nézett,sajnos egy beteg gyerek nem visszatartó erő neki. Tehát a nő most egyedül neveli a két gyerekét,dolgozni nem tud,mert a pici állandó figyelmet igényel,apuci meg sehol. Aki egyszer megtette megteszi többször is,úgyhogy jó nagy hülye aki beveszi ezt a maszlagot,hogy majd megváltozom drágám.
2018. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Kizárt!


Megcsalás után vele maradni, az is durva. De az mondjuk még lehet érthető. Sajnos lehet anyagi oka, vagy csak a gyereket nem akarod kitenni a válásnak még. Mert lehet, hogy jól kezelitek amúgy a történteket és a gyerkőc semmit nem érzékel belőle. Bár ez ritka de nem kizárt.

De hogy nem szülnék neki még egy gyereket az tuti biztos.

2018. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Biztos hogy nem!
2018. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Esetleg menjetek parterapiara vagy te kulon pszichologushoz hatha fel tudod dolgozni helyere tenni, addig nem vallalnek. Ha nem sikerul sehogy megbekelnem tullepnem akkor ugyis csak rajonne az ember hogy ennek vege. De meg lehet peobalni.

Ugyanis terhesseg alatt lehet szextilalom vagy teged fog kirazni a hideg tole mondjuk olyan rosszul leszel vagy csak amugy, es akkor vegigvezen rettegj meg majd a babaval amikor lesznek hullamvolgyek hogy nem csal e meg?.. elobb ezt helyre kell tenni ha lehet es utana

2018. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Tuti nem. Folyton attól rettegnék, hogy megint megcsal, mert mondjuk épp nem vagyok topon, és nem tudok szexelni, vagy hosszú neki a 6 hét, vagy túl sok maradt rajtam szülés után egy hónappal még... aki patkány volt egyszer, simán az lesz újra. Vele se tudtam volna maradni, nemhogy szüljek még neki.
2018. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem. A pánikbetegség az egy dolog, azzal lehet gyereket vállalni (persze nyilván gyógyszer szedés mellett), de olyannal aki megcsalt egyszer, ne vállalj gyereket, mert máskor is meg fog csalni.
2018. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!