Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a teherbeesésre?

Mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekeztünk a barátommal,(végig rajta volt) nem történt semmi baleset, mégis aggódom, hogy érintkeztem előváladékkal. Az aktus után két nappal vártam a menstruációmat, ami meg is jött, teljesen normálisan. Úgy tudom, ilyenkor nagyon kevés az esélye a teherbeesésnek, tesztelni még korai, de szeretnék megnyugodni. Előre köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs gond.
2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az esély 0. Nyugi
2018. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0 %
2018. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen kérdésnél eddig mindig kiderült hogy nem teljesen mondott igazat a kérdező. Általában az ilyen aggódásoknak van alapja.
2018. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leirt tortenet szerint nem eselyes a terhesseg, de az elozo valaszolonak van igazsaga...
2018. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos pánikbeteg vagyok, ezért nem tudom felmérni mi a reális aggodalom. Mindent túlgondolok, most érettségi előtt állva főleg. Nagyon nem hiányzik egy nem várt terhesség 18 évesen, de magam is úgy gondolom, hogy ez szinte lehetetlen. (Már akár az időpontból adódva is.) Köszönöm a megnyugatást :)
2018. jún. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!