Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvart napjan teszteltem,...

Nemvart napjan teszteltem, negativ lett, meddig erdemes varni es ujbol tesztelni ha nem jon meg a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Eloszor tervezzuk a babat a parommal , a ciklusom szerinti lutealis idoszakban tobszor is probalkoztunk ,10 erzekenysegu tesztet hasznaltam.

2018. jún. 6. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
És minden nap csinálnék :)
2018. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
3-4 nap múlva.
2018. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha negativ , akkor negativ. Az ovutol szamitott 12-14. napon mar elkezdi termelni a szervezet a hcg-t. Fals negativ teszt nincs. En nem koltenek feleslegesen tesztekre. Nekem a nem vart napjan pozi volt.
2018. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VeDi84 ***** válasza:

Utolsó válaszoló, nem hallottál még attól, hogy valakinek nem a 14. ciklusnapon van ovuja????

Kérdező, ha továbbra sem jön meg, 2-3 naponta ismételj, vagy ha van rá lehetőséged, menj el egy vérvételre, az hamarabb ad biztos eredményt. (Nekem 28 napos ciklus mellett 6 nap késésnél lett extra halvány pozitív a teszt, mert később volt ovum.)

2018. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
30-31 naposak a ciklusaim meg mindig kesik 3 napja Vasarnap tesztelek ha meg mindig semmi akkor doki , azert kerdeztem , hogy meddig erdemes varni ha sokat kesik es negativ akkor tudjam kb.mikor kerjek idopontot a dokihoz.
2018. jún. 8. 01:18
 6/7 anonim válasza:
Mi lett a vasárnapi tesztel? A nemvárt napján nekem is negatív lett a teszt. Most nemvárom tovább a menzeszem.
2018. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vasarnapi tesztem ketto is pozitiv !!! Jovohet keddre kaptam idopontot dokihoz ( ma is teszteltem egyet erosebb pozi lett )
2018. jún. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!