Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Beágyazódási...

Mitől lehet ez? Beágyazódási vérzés lett volna?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha kicsit hosszú lesz megpróbálom átláthatóan leírni. Tavaly novemberben abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését. Márciusban jött meg először, majd rá 32 napra áprilisban. Most május 28-a körül kellett volna megjönnie. Viszont előtte kb 10 nappal elkezdtem szedni a baratcserje kapszulát. Olvastam hogy sokaknak kitolta a ciklusát. Védekezés nélkül többször is együtt voltunk. Tegnap mindjárt megjon érzésem volt, 2 csepp vér jött is. Fele akkora mint egy 1 forintos kb. Azóta viszont semmi, pedig azt hittem hogy megfog jönni. Ezelőtt soha nem volt ilyen. Lehetséges hogy hosszabb lett a ciklusom és későbbi volt a petérés? Tesztet nem csinálok majd, csak inkább várnék, nem szeretnék csalódni?
2018. jún. 8. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tesztet nem csinálok majd, csak inkább várnék, nem szeretnék csalódni?"


Helyette mivel jobb ha találgatunk?

2018. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szia. Igazából elég sokminden lehet ez a kevés vérzés. Lehetett késői peteeres vagy akár beágyazódás is. Azt olvastam hogy akinek megfelelő a ciklusa annak nagy eséllyel csak bekavar a baratcserje.

Nekem 15.en volt ovum 24.en volt rózsaszín pecsételés de csak mint neked majd rá három napra pozitívat teszteltem. Persze nem azt mondom hogy nálad is 100%ig erről van szó az is lehet a menstruációt kitolja a baratcserje. Egy hét múlva sem jön meg tesztelj ha az sem megnyugtato akkor kB 3 naponta javasolt megismetelni.

2018. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Most én nem értem jól?


Mert gyakorlatilag azt írod, hogy a fog.gátló szedése alatt nem volt mensid, majd abbahagytad novemberben, és utána is csak márciusban jött meg.


Vagyis, amióta fog.gátlót szedsz plusz novembertől februárig nem volt mensid?

2018. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha tegnap volt is beágyazódási vérzésed, akkor még amúgyis tökéletesen felesleges lenne tesztet csinálni.


Novemberben hagytad abba és márciusban jött meg először? Azért ez elég kóros! Voltál ezzel dokinál?

2018. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátló szedése alatt menstrualtam. Abbahagytam és az orvos írt fel norculotot. Az meg hozta decemberben, de ugye az nem igazi vérzés volt. Aztán kimaradt 2 hónap.

Kedves első! Nem mutatna még semmit a teszt, de nem is kértem hogy talalgass, jobb lenne ha teljesen negatív tesztet tennék fel és azt kerdezgetnem hogy pozitív-e? A kérdésem arra irányult hogy a baratcserje miatt tolodhatott - e a ciklusom, ami okozhatta azt hogy később volt a peteeres és esetlegesen tegnap a beágyazódás. Orvosnál is voltam. Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 8. 11:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem most voltam orvosnál. Hanem tud róla hogy az a 2 hónap kimaradt. A félreértések elkerülése végett.
2018. jún. 8. 11:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy a baratcserje tolta ki vagy pedig nem állt még be rendszeresre a menstruációd a fogamzásgátló után.
2018. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tesztet csinálok majd, de mivel még nem mutatna semmit. *
2018. jún. 8. 11:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem hogy most már beallt. 2 hónapig nem volt azt még okenak gondoltam. Szeretnénk kisbabát.
2018. jún. 8. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése alatt nincs menstruáció,megvonásos vérzés van,a kettőnek semmi köze egymáshoz.


Az,hogy hónapokig nem jön meg gyógyszer után,az teljesen normális,hiszen mesterséges hormonokkal tömted magad,ami beleszól a peteérésbe,tüszőrepedésbe,szóval az egész ciklusba.

Idő kell,hogy visszaálljon a rend.


A kérdésedre a választ sajnos egyikünk sem fogja tudni megmondani,mert nem látunk beléd,de reméljük,hogy mi hamarabb összejön a baba.:)

2018. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!