Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos terhes vagyok ha a...

Biztos terhes vagyok ha a teszt pozitív, de semmi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
Kettő fajta tesztet vettem,mindkettőben kettő darab volt, egyikből megcsináltam mind a kettőt, másikból csak az egyiket, mind a három pozitív lett, ám ha ez igaz három hetes terhes vagyok, de egy jelét nem észleltem azon kívül,hogy nem jön meg egy hete.

2018. jún. 8. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező lakodalmaskutyaként hányni. Szerencsésebbek megússzák. De olyan is van hogy majd később kezdesz el.


A pozitív az pozitív.

2018. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, terhes vagy, és ha egy hete késik, akkor valószínüleg már 5-ik hétben vagy.
2018. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem 3 hetes terhes vagy, hanem kb 5, mivel az előző mensitől számít, nem pedig az ovu.

3 teszt nem téved, nagy valószínűséggel terhes vagy.

A tünetek nekem úgy 5-6. héttől kezdődtek és nem is mindenkinek jelentkeznek, így ez nem jelent semmit.

2018. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ilyenkor még én se hánytam, semmi tünet. 1-1,5 héttel később kezdődött a buli.

Ha pozitív, akkor terhes vagy, gratulálok!

2018. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Azért a menstruáció elmaradása elég nyomós tünet.
2018. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, hogy tüneted legyen


Nekem egyetlen folog volt.. Sokkal több folyadékot kívántam..

Nekem mindig volt mellfeszülés, ami ugyanolyan volt, mint mindig


Azóta apró tünetek.. Mivel 11 nap múlva kellene szülni ;)

Fáradékonyság, a sok vastól székrekedés( de nem vészes, napi azért van)

Nem tudok lehajolni


Jah mégcsak ödéma sincs, csak amikor egész nap ülök az irodai széken( 1 hete még dolgoztam), de ez nem terhesen is gond, ha nem mozgatja meg magát az ember.


Persze egészen egyértelmű tünet az elmaradt menzesz, a mocorgó baba.. És a növekvő has.. Nekem a mellem is nőtt


Szóval nem mindenkinek vannak kellemetlen terhes terhességi tünetei

2018. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tervezett baba?
2018. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Kevés dolog 100%-os a világban, de szinte tuti, hogy terhes vagy. Nem mindenkinek vannak tünetei rögtön, ez nem gyanús dolog kicsit sem.
2018. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen tünetem nem volt, amiről sokan irnak. Egyedül az étvágyam nőtt meg többet mentem wc-re.Ez volt egész szulesig.Nem mindenki hány sugarba és van rosszul.
2018. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vegig tunetmentes volt. Leszamitva hogy nem jott meg
2018. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!