Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este vettem be egy...

Tegnap este vettem be egy szem fogamzásgátlót és együtt is voltunk a férjemmel, el is ment, úgy döntöttünk, hogy ma már nem veszem be hátha sikerül a baba. Van így esély a babára a tegnapitól?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Tegnap vetted be az 1. Szem gyógyszert?

Mert akkor nem véd még.

Vagy tegnap vetted be a 15.et és mától nem akarod szedni?

Mert akkor még tegnap védve voltál.

2018. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Illik végig szedni az adott levelet amit elkezdtél. Ezt egy nőgyógyász sem javasolná neked a levél közepén...
2018. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem jó így! Nagyon megzavarod a szervezeted ezzel.
2018. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok fogamzásgátlós kérdés, ahol a kérdezők úgy eszik ezt a bogyót mintha tictac-ot ennének?!
2018. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Aztán meg csodálkoznak, hogy felcsinálódnak, pedig "ők rendesen szedték a fogamzásgátlót“
2018. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg akkor is ide írkálnak, ha emiatt beteg babát látnak az uh-on.

Butaságot csináltál, gondoltál. Mát bocsánat. Olyan hormonális dolgokat művelsz ezzel, hogy bele se tudsz gondolni mire képes a tested....

2018. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg MINDKETTEN akarjátok a babát, akkor miért kell pont a tegnapitól sikerülnie?
2018. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!