Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a hiszti és ingerlékeny...

Akinek a hiszti és ingerlékenység is pms tünet, akkor is volt, amikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Ugye, elvileg a hasfájás, mellfeszülés meg egyéb pms tünetek ugyanúgy vannak a nemvárt előtt, mint mielőtt megjön.

De az ilyen lelki tünetek is ugyanúgy megvoltak nálatok? Én a mensi előtti 1 hétben mindig hamar felkapom a vizet, meg képes vagyok tök apróságokon bevágni a hisztit, amin amúgy nem.


2018. jún. 10. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ugye most nem diagnosztizálni akarod a terhességed meglétét egy héttel a nem várt előtt?


Annyiszor elmondtuk már, hogy más tapasztalatából ne induljatok ki. Minden nő és minden állapotosság más és más.


De hogy válaszoljak is:

Nekem egyáltalán nem voltak abban a hónapban pms tüneteim. Se testi, se lelki. Ez lett fura, bár én nem hittem, hogy állapotos lennék. De volt otthon egy teszt, rápisiltem és ott volt a két csík.

2018. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak megvan minden megszokott tünetem, és arra lennék kíváncsi, van-e még remény ennek ellenére.
2018. jún. 10. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Mivel nem szoktam kifejezetten hisztis lenni, nem..


Amúgy minden ugyanolyan volt

2018. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is idegbajos vagyok mensi előtt.Mikor terhes lettem az elmaradt.Kifejezetten nyugis kismama lettem.
2018. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Én meg nyűgösebb voltam így utólag vissza gondolva.😀 Minden tünetem meg volt, a hasfájás és a mell fájdalom is. Az volt egyedül árulkodó jel,hogy nincs egyetlen egy pattanásom se pedig mensi előtt szokott az államon kijönni mindig pár db.

25 hkm

2018. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én hisztis vagyok mindig, mielőtt megjön, de a várandósságaim során végig kiegyensúlyozott és nyugodt voltam.
2018. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Az ingerlékenység is hormonális tünet.

Egyébként igen, ugyanúgy megvolt.

2018. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én túl nyugodt voltam, mikor terhes lettem, és ez azóta is tart. Mensi előtt konkrétan egy sárkány voltam, már magamtól agybajt tudtam volna kapni. Vannak néha most is kirohanásaim, de már korántsem olyanok, mint régen.

36hkm :)

2018. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem voltak pms tüneteim, de a terhesség előtt se nagyon. Szülés után viszont... idegrohamot kapok és sárkánnyá válok kb egy héttel mensi előtt. Először nem tudtam mi bajom, aztán férjem felvilágosított, hogy szerinte meg fog jönni.
2018. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!