Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13napja késik a menszeszem a...

Gülnur kérdése:

13napja késik a menszeszem a 6napon negatív teszt?

Figyelt kérdés
április 24 én volt utoljára.a menszeszem. 31 38napos a ciklusom. Ha 38nappal számolom akkor 13napja késik ha 31es akkor több. Egyszer már voltam terhes de sajnos missed ab végződött. Azóta nehezen esek teherbe 2es fél éve. Első terhessegemnel minden megvolt hányás hányinger mellfeszules szédülés. Most meg semmi. Csütörtökön megyek dokihoz. Vajon ígyis terhes lehetek hogy semmi bajom???
2018. jún. 12. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tünet nélkül is lehetsz terhes, de mivel negatívat teszteltél, ezért mem vagy az.
2018. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egy tesztet.Ha az is negatív,akkor nem terhesség áll a késés mögött.
2018. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Hát nem tudom úgy örülnék ha baba lenne. Majd csütörtökön eldolik mi a gond.tesztet nem veszek mert a csalodastol félek. Inkább a doki nézem meg:-(
2018. jún. 12. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!