Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy babat vartok? A...

Lehet hogy babat vartok? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Mar lassan 6 honapja probalkozunk a parommal a teso "projekttel"de eddig meg semmi...s az a helyzet ,hogy menzesz elott 1-1,5 hettel nagyon gorcsolt a hasam ugy mintha menstrualnek,es mind vartam,hogy akkor most fog megjonni de semmi...Aztan most junius 7.-en megjott (pont amikor kellett) viszont vilagos piros volt es nagyon keves a hasam sem fajt mint maskor szokott,egssz nap csak egy kisebb pecset volt a beteten. Aztan a ciklus masodik napjan mar rendesen megjott de csak nem fajt ugy a hasam mint maskor,es a ciklusom 3.-4. napjan megint keves volt talan meg annyi sem mint elso nap,es az otodik nap csak reggel egy pici vilagos piros pecset.. Igazabol nem tudom ezt mire velni mert nem igy szokott megjonni hanem sokkal tobb szokott folyni es csak az otodik nap szokott keves jonni . Lehetek-e terhes? Erdemes tesztelnem vagy csak lehet valtozik a szervezetem..?! Kivancsi lennek a tapasztalataitokra,s a velemenyetekre!


Elore is koszonom szepen!



#baba #terhesség #furcsa menzesz
2018. jún. 12. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Tudod, egy ilyen kérdés kiírása nagyobb energiába kerül, int lepisilni egy tesztet.


Senki nem tudja neked megmondani, hogy terhes vagy-e éppen most félév védekezés nélküli szexből vagy sem.


Az sem jelent semmit, hogy más kb. mit érzett vagy hogy járt, attól nem vagy jobban vagy kevésbé terhes.


Tesztelj, az majd megmondja.

2018. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy minden menstruáció egyforma legyen. Időben megjött, rendesen vèreztèl (még ha csak enyhébben is), normális hosszúságú volt. Én nem gondolnám, hogy terhes vagy,sőt szerintem kizárt, de ha megnyugtat téged vegyél tesztet.
2018. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

elsö válaszoló: de elkeseredett lehetsz, hogy egy normális kérdésre nem tudsz kedves választ írni. Kíváncsi lenn´´ek, a te értékrended szerint milyen kérdést lehet itt feltenni....


Kérdzö: múlt hónapban hasonlóan voltam átlag 5 napos mensi helyett 2nap nagyon enyhe pirosas 1 nap alig valami barnás mensim Volt. reménykedtem én is, tettem fel kérdést,azt mondták szinte kizárt. vettem tesztet mert nem hagyott nyugodni a dolog, perzse negatív is Volt. Szóval nálam nem Volt baba, sztem nálad sincsen, de ha megnyugtat tesztelj egyet. veszteni valód nincsen. :)

2018. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

3-as válaszoló, az egyes vagyok. Nem, nem vagyok elkeseredett, és normális választ írtam. Ráadásul az egyetlen vagyok, aki az IGAZAT írta le neki, nem smúzolt és annyi.


A véleményeket kérte, azt írtam le, segítőkészen: nem fog tudni olyan választ itt kapni, ami megmondja neki a valóságot, teszteljen inkább.


Ennek sem az "elkeseredettséghez", sem "értékrendhez" nincs köze. Szívesen.

2018. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Harmas koszonom szepen a valaszod! Holnap tesztelek aztan meglatom mi lesz az eredmeny...


Es "kedves" egyes igen az igazat irtad,csupan annyi az egesz hogy eleg durva voltal...ugyan ugy eleg lett volna es sima "tesztelj es meglatod.." vagy akarmi mas.. Lehet neked nem kerult "nagyobb energiaba" leirni ugy mint nekem....es a velemenyek melett tapasztalatra is kivancsi voltam,hogy esetleg ilyen menzesz melett lett-e valaki terhes,vagy sem...es amugy az hogy fel eve nem vedekezunk a ferjemmel semmi lenyeges koze nem volt annak amit te oly "szepen" megfogalmaztal a valaszodban,csupan odairtam,mivel ez alatt a 6honap alatt egyszer sem volt ilyen jellegu menzeszem... De azert koszonom a valaszod...

2018. jún. 13. 01:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen, kérdező (1-es vagyok). Azt írtam neked, hogy az, hogy más hogyan lett terhes, az sem pro, sem kontra nem befolyásolja azt, hogy te terhes leszel-e vagy az vagy-e.


Valamint csak a teszt tudja megmondani, hogy az vagy-e. Mert attól, hogy Gizi így terhes lett, Anna meg nem lett, te nem leszel sem terhes, sem nem terhes.

2018. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
3as vagyok! Egyes: még mindig nem erted mivel volt a baj! Aztal ahogy megfogalmaztad! Mint láttad én is azt írtam amit te de mégis más stîlusban! De mindegy is! Ha akar tesztel és megnyugszik
2018. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!