Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik de a, teszt negativ?

Gülnur kérdése:

Késik de a, teszt negativ?

Figyelt kérdés
Késik a ciklusom 31 38 napos. Szóval ha 31napos akkor jó ideje késik ha 38 akkor 13 napja. A 6 napon a teszt negativ. Volt kB 8napja csináltam. Már voltam terhes de sajnos missed ab végződött :-( ez 2eve volt akkor már 8ik napon Pozitív volt a tesztem. És megvolt minden tunetem most pedig csak annyi hogy késik és néha szedulok. Vajon lehetek terhes még így. Csütörtökön megyek orvoshoz
2018. jún. 12. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. babát egy hét késésnél még nem mutatta, aztán 2 hétre rá, mivel még mindig nem jött meg, csináltam még egyet és az már erős pozitív lett. 😊
2018. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 1 hete teszteltél utoljára? Csinálj még egyet. Ha 2 hetes késésnél negatív a teszt, akkor valószínűbb, hogy mástól késik, addig meg bármi lehetséges.
2018. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!