Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért nem akarok gyereket,...

Azért nem akarok gyereket, mert nagyon csúnya az arcom és nem akarom, hogyba rossz fogaimat örökölje vagy bármi rendellenességemet. Ti megértenétek?

Figyelt kérdés

Apám nagyon csúnya, elhízott és rossz, szabálytalan, fejlődési rendellenesséves a foga.

Csak anyámnak 45 éves szűzjént nem akadt más. Nem is ítélem el.

Viszont én egy az egyben megörököltem apám arcát, figait, tokám van 50 kilósan és egy csomó genetikai betegség.


Én nem akarom ezeket továbbadni bárkinek is.

Én utáltam mindig is tükörbenézni, mielőtt megműttettem magam.

Nem akarom egy gyerek életetét is megkeseríteni.


2018. jún. 12. 18:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Kit érdekel?
2018. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

A pasimat, meg a családját és az enyémet.


Inkább fogadnék örökbe, nem zárkózom el teljesen tőle.

2018. jún. 12. 18:42
 3/28 A kérdező kommentje:

Faca, nem tudom miről beszélsz.

Először írtam ki kérdést erről, fogalmam sincs mit akarsz. De jelentettelek.

2018. jún. 12. 18:48
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Ja, hogy erről lenne szó.

Nem, nem érteném és szépen elválnának útjaink, ha én szeretnék gyereket.


Gyerek kérdésben nincs kompromisszum.

Nem lehet mindkét félnek megfelelő döntést hozni, ha az egyik akar, másik nem.


És nehogy vállalj nyomásra! A gyerekkel cs.nél ki. Na nem azzal, hogy mit örökölne, hanem mert nem akarod.

2018. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Én szeretnék. De így nem, hogy tönkretegyem az életét, mikor egyre fontosabb lesz, hogy hogyan néz ki valaki.

5 év fogszabályzó, állkapocsműtétek, koronák, szenvedés. Mindezt 18 év után saját pénzből, mert a szüleim csesztek rá, pedig a szájamat se tudtam becsukni, meg a fogmosás se volt divat a köreikben.

A bal csuklómat csavarok tartják össze, mert fejlődési rendellenesség miatt hiányzik egy-egy csont a karomból és a lábaimból.

Félszememre nem látok, mert tompalâtó vagyok. És még egy csomó baj.

Nem akarom, ha ezt a csúnya arcot, ami volt 4 plasztika előtt, is megörökölné.

Pont vele nem akarok kicseszni...


Lehet elítélni, de én törődök a gyerekkel is nemcsak ke egy baba, magam miatt.

2018. jún. 12. 19:28
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Jól teszed, hajrá!
2018. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
Annyira csúnya nem lehetsz ha van pasid. Ne légy ilyen negatív. Én se vagyok dekoratív de olyan gyönyörű lányom lett h nem tudok sehova menni ahol nem mondanak h milyen gyönyörű. Szóval hajrá!
2018. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%

A párod tudja hogy néztél ki plasztika előtt?

Amúgy szerintem nincs olyan ember, akinek ne lenne valami rendellenessége. És egyáltalán nem biztos, hogy örökli.

M

2018. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Ez a te döntésed, az pedig, hogy elfogadja-e a párod nem tudhatjuk. Én nem mondanék le a saját gyerekről, tehát valószínű nem lennék boldog veled, de lehet a barátod ezt másképp gondolja.
2018. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem teljesen egyértelmű, hogy férfiről vagy nőről van-e szó, de petesejt donáció nem jöhet szóba? Így az apja lenne a vér szerinti apa, az te pedig a szülőanya.
2018. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!