Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor már nincs értelme a...

Ilyenkor már nincs értelme a tesztnek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, de az utolsó szemet elfelejtettem bevenni (bizonyos okok miatt) megvonásos előtt egy nappal együtt voltunk másnap persze meg is jött, de ennek már 2 hete és a napokban elkezdtem émelyegni. Ha terherbe estem volna lehetséges, hogy még másnap megjön? Vagy akkor csak a következő marad ki? Érdemes tesztelni, vagy biztos, hogy nem sikerült a baba?
2018. jún. 13. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mit tettél az elfelejtés miatt biztonsági okokból.

Elkezdted-e a következő levelet egy nappal hamarabb? Ha megnézed ugyanis, ez a teendő, ha az utolsó szemek közül felejtesz el, akkor megkezded a szünetet rögtön, és annyival hamarabb kezded az új levelet, amennyit elfelejtettél - esetedben egyet.

(Másik verzió, hogy nem tartasz szünetet, de ez nálad most nem releváns.)

Szóval, ha csak 7 nap szünetet tartottál, vagyis egy nappal hamarabb kezdted szedni az új levelet, akkor nincs gond, teljesen védett vagy.


Ha nem törődtél a hibáddal, és úgy tettél, mintha minden rendben lenne, vagyis egy nappal hosszabb szünetet tartottál, akkor a védelem csökkent, a szünetben történt együttlétből pedig bizony lehet baba.

Két hét telt el, nagyjából időben vagy ahhoz, hogy tesztet csinálj, mostanra körülbelül ki kell mutassa, ha teherbe estél.


Ha esetleg nem jött össze, akkor túrd elő a tájékoztatót, amit a bogyódhoz adnak, ugyanis teljesen más az eljárás attól függően, hogy az első, második, vagy harmadik héten felejtesz el egy szemet. Magold be ezeket a teendőket, hogy ne érhessen meglepetés!

2018. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem írtam volna ki kérdést,csak csináltam volna egy tesztet.
2018. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!