Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 felett már viszonylag...

40 felett már viszonylag biztonságos megszakítással védekezni?

Figyelt kérdés
Hiszen ha gyereket akarnék, mindenféle hókuszpókusz, kezelés, vitaminok, gyógyszerek, ráolvasás kellene. Ilyen korban már nem olyan könnyű ennyitől teherbe esni, nem igaz?
2018. jún. 13. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Kisebb rá az esély, de attól még ugyanúgy megvan. Akkor nem lenne rá esélyed, ha egyáltalán nem lenne már ciklusod.
2018. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem igaz. Nem korfüggő, hanem ciklus/szervezetfüggő.
2018. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarlak megbántani de 40 felett már ennél több eszed kéne hogy legyen. Amíg peteérés van, addig esély is van. Csak nyilván kevesebb. De beleeshetsz, hisz van esély.
2018. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom, hogy elvileg megtörténhet. :)

De gyakorlatilag csak fiatalokkal történik meg, senki negyvenes ismerősnek nem “besikerült” gyereke van, mind éveket küzdött érte. Ezért akkor inkább úgy kérdezem, hallott már bárki 40 vagy afeletti nő véletlen teherbeeséséről?

2018. jún. 13. 15:53
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Egy 40 éves nő éppúgy teherbe eshet véletlenül mint egy 20-on éves.Ha a ciklusa rendbe van és pé körül épp nem úgy sikerül kiszállni simán besikerülhet a baba.Persze ha esetleg elfér a gyerek akkor miért ne?
2018. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg tele a környezetem "idősen" becsúszott harmadik, negyedik gyerekekkel. :)

Szomszédomnak is a 18 éves nagy és a 10 éves "kicsi" mellé érkezik most a harmadik 41 évesen és ők még védekeztek is, nem megszakítással tolták. Mirénája volt.

2018. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is gyakori, hogy 40 felett becsúszik a gyerek, csak nem kötik mindenki orrára, hogy nem így tervezték.

Pont azért, mert egyre linkebben védekeznek, mert á, velük ilyen már nem történhet meg.

Aztán jön a meglepetés, hogy mégse a korai klimax maradt ki, meg nem azért vannak hőhullámok, hanem három hónapos terhes.

Kollégám is így lett apuka 53 évesen, az anya 45. Róluk pont tudom, hogy nem terveztek gyereket. Majdnem egy idős az unokával.

2018. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok becsúszott gyerek van 40 környékén. Pl. az öcsém is ilyen volt.
2018. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Ki kéne plakátolni, hogy a megszakítás nem védekezés!
2018. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Na neki kettő csúszott be..,

2018. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!