Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet ez? Tippek?

Szerintetek mi lehet ez? Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én már nem igazán értek semmit. Néha úgy érzem hogy a diliházba kötök ki.június 5től-9ig volt egy hát nem igazán nevezném mensinek “ dolog “ inkább barnázás volt hol enyhébben hol erősebben. “ mensi “ előtt nem igazán erősödött a tesztem max utoljára amikor másnap elkezdődött a pöttyözés.. A 3. napon volt egy alkalom amikor erősebb vérzést tapasztaltam, akkor hittem azt hogy itt vége szakadt mindennek ez volt délelőtt aztán estére semmi. A furcsa az volt az egészbe hogy máskor meghalok a görcsöktől most egyetlen görcs nélkül át vészeltem az egészett.

Kettő dologra tudok pillanatnyilag gondolni, az egyik hogy lassan ürül a hcg-m a másik hogy lehet hogy mensi volt és túl vészelte a bogyóka. Mellékeltem a tesztem és mellé egy LH jóslót is csináltam. A hcg-n egyébként egyből kijött a második.


[link]


2018. jún. 13. 17:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2018. jún. 13. 17:02
 2/15 A kérdező kommentje:
2018. jún. 13. 17:08
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
A terhességi teszt teljesen negativ..
2018. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A tesztes kép nem töltődik be, az LH-n látok egy nagyon halvány csíkot a C csík mellé. Egyébként az 5-től 9-ig tartó mensi mensi volt. 4 nap teljesen normális. Nekem is zavaros volt a múlt hónapban, 3 napig tartott mégsem vagyok terhes. Ha ennyitől a diliházba kerülsz, elég gyenge lehet az idegrendszered. Mióta próbálkoztok?
2018. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen negatív a teszt. Szerintem nem voltál terhes, viszont kezdj el szedni 400 mg E vitamint, hogy vastagabb legyen a méhnyálkahártyád (gyenge mensi vékony méhnyálkahártyára utal és nem tud megtapadni rajta a baba). E vitamin kúra mellett 3 hónapon belül meg fog vastagodni.
2018. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Én azért nem mondanám negativnak mert eggyértelmüen van ott 1 halvány csik,2 nap mulva ismételj.
2018. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Most lehet, h hulye vagyok(!??) de aki negatívnak látja vehetne szemuveget( nem sertes, csak tökre látható a 2.csík)


Kérdező, mivel zavaros a dolog erdemes lenne NAGYON hamar orvoshoz menned,mert ha baba van nemjo a barnazas/fura mensi , es a mehenkivulit sem ártana kizárni.


Persze nem riogatás!! Csak örültem volna, ha valaki ezt tanácsolja nekem , amikoe rossz helyzetben voltam.

Remelem teljesül, amire vágysz.

2018. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is látom a csíkokat. Szerintem biztató. Időn belül jött ki? Szerintem holnap is tesztelhetnél.
2018. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Én írtam negativnak... még mindig annak látom. Csak a reagens helye látszik. Ha vizet öntesz rá akkor is ilyen. Próbáld ki.
2018. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9# akkor mutasd mar meg milyen egy pozi teszt.:D az enyém is ilyen volt es fel oraja alszik az eredménye
2018. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!