Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lejárt terhességi teszt vajon...

Lejárt terhességi teszt vajon mutathat helyes eredményt?

Figyelt kérdés

Utólag vettem észre, hogy az otthon lévó x-epil tesztnek februárban lejárt a szavatossága.

A kontrollcsík egyébként rendben megjelent és sajnos negatív lett a teszt 2 napos késésnél úgy, hogy évek óta napra pontos.

Veszek nyilván holnap másikat, csak azon morfondorízom van-e egyáltalán értelme. Ha tényleg "lejárt" volna (ugye a gyógyszerekre is korábbi dátumot írnak biztonsági okokból), akkor a kontrollcsík se jelent volna meg, nem?


2018. jún. 13. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél holnap egy újat. Felesleges ezen agyalni, lejárt vagy jó vagy nem.
2018. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is lejártat csináltam, pozitív lett ès tényleg terhes voltam
2018. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már "megoldódott". :(

Hajnalban úgy megjött, hogy eláztattam mindent.

2018. jún. 14. 06:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a kontrollcsík működik, akkor jó a teszt, mindegy a szavatossága, ezért kontrollcsík.
2018. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es sajnos nem igaz, amit írsz. Én is lejárt tesztet használtam el, pozitívat mutatott, mégis 2 napra rá megjött!


Csak azért írom le a tapasztalatomat, hátha később más is rákeres erre a kérdésre.


A lejárt teszt kuka!

2023. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!