Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyit késett? Mikor...

Nektek mennyit késett? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát, most tegnap kellett volna megjönnie!10ikén teszteltem, akkor negatív volt! Az elmaradt menszi után mennyivel teszteltetek? (21naposak a ciklusaim)
2018. jún. 14. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

21 nap? :o Az nagyon kevés... ilyen esetben állítólag nehezebb a teherbeesés.


Én a nem várt napján halvány, de egyértelmű pozitívat teszteltem.

2018. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
1 napos késésnél teszteltem, az pozi lett, nemvárt napján nem teszteltem, de lehet az is pozitív lett volna.
2018. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Már tesztelhetsz bátran :)
2018. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Mennyit késett? 9 hónapot + még szoptatok. :DDDDDDDD

Viccen kívül: amikor meg kellett volna jönnie de nem tette attól a naptól kezdve a teszt is kimutatja.

2018. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
345, illetve 350 napot. :D Na jó, mindkét babánál 30. ciklusnapon teszteltem egyértelmű pozitívat. (28-30 naposak)
2018. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Holnap reggel is tesztelhetsz akár.

Én 1 napos késéssel teszteltem, bár nekem nagyon erős nem volt a 2. csík, de egyértelműen látszott. De ennek most nincs jelentősége. Van úgy, hogy pár nappal később van peteérés és akkor borul az elmélet, késésnél is eleinte lehet negatív a teszt.

2018. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 8 nappal teszteltem az elmaradt menstruációm után, abban a hónapban nem számítottunk a kicsinkre, mert nem tudtunk, csak egyszer együtt lenni két ciklus között. Pedig 8 hónapig minden mensi környéken teszteltem, de pont akkor nem. :)
2018. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uhh, de aranyosak vagytok, köszönöm a sok választ, még most sem jött meg, 3 napos a késés, most vettem tesztet, holnap reggel megcsinálom! Szurkoljatok! Holnap írok! Ha negatív, akkor mikor érdemes legközelebb tesztelni? Gólyahír nevű tesztet vettem! Próbálta már valaki? 10es érzékenységű!
2018. jún. 15. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már kimutatná három napos késésnél. Ha mégsem, mert mondjuk később fogant, akkor 3-5 nap múlva érdemes újra tesztelni. Drukkolok.
2018. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de negatív! Jövőhéten újra csinálok egyet! Köszönöm szépen 😍
2018. jún. 16. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!