Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetek terhes? A szűzhártyám még megvan.

Tegnap elvoltunk a barátommal mind a ketten szűzek vagyunk.Nem rakta be csak odarakta a bementethez.De azt néztem hogy félig átszakadt és 1-2cm re biztosan bent volt.Előváladék volt.

jún. 14. 18:36  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 14. 18:40 Privát üzenet
Gabica27 nevű felhasználó válasza:

Apró pici eséllyel igen. De nem értem, miért nem húzott óvszert? Miért kísérleteztek, kockáztattok? Kb 15 évesnek tippellek benneteket. Legyetek elővigyázatosabbak egy kicsit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 14. 18:41 Privát üzenet

Mi szakadt át félig?

Nem rakta be..de egy két centire biztosan bent volt... mi vaaaan?

Honnan veszed hogy még megvan a szűzhártyád?

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 14. 18:59 Privát üzenet

Egyszer nem rakta be,aztán meg 1-2 centire berakta..

"Félig átszakadt" Ezen beszärtam.

Te pont az a fajta vagy,aki holnapután meg azért ír ki kérdést,mert megdugatta magát gumi nélkül,nem tanulsz te semmiből sem,csak majd az abortuszból.

2 hét múlva csinálj egy tesztet,nagylány..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 14. 19:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek terhes, ha a barátom csak betette, de átszakadt a szűzhártyám?
Még szűz vagyok, olyan értelemben, hogy még nem közösültem, de a szűzhártyám már átszakadt, valószínűleg. Ha spermás kézzel ujjazott meg, így is lehetek terhes?
Szűzhártyám már átszakadt, de még nem közösültem. Spermás kézzel ujjazott meg. Így is lehetek terhes?
4 hete a barátom megujjazott, én meg kivertem neki. és rá két napra hamarabb megjött a menstruációm. és rá két hétre megint megjött. Ugye nem lehetek terhes? Félek:$. Ja és még...
Lehetek terhes, ha még megvan a szűzhártyám?
Ha még megvan a szűzhártyám és még nem hatolt belém a barátom akkor lehetek terhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!