Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 2hete voltunk együtt elsőnek, ezelőtt régen voltam együtt férfival (ilyenkor álltalában csúszik pár napot, de előfordult már, hogy 2hetet is). 10 napja kellett volna megjönnie, ám azóta semmi. Nyugtassatok meg, hogy nem lehetek terhes, mivel bőven ovuláció után voltunk (mensi előtt 3nappal) és nem voltam termékeny, valamint nem ment el bennem, nincs sok hüvelyfolyásom sőt..Szerintetek? Ilyenkor lenne már valami tünet?


2018. jún. 15. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tíz napja késik, miért nem tesztelsz?! A másik, hogy ha nem ment el benned, akkor jól sejtem, hogy nem is védekeztetek? Mert a megszakítás nem védekezés, bármennyire is kicsi az esélye, attól teherbe eshetsz. Mi lenne, ha inkább elszaladnál a patikába vagy egy drogériába, és vennél egy 400 Ft-os tesztet? Itt hiába kérdezed, senki nem fogja tudni megmondani neked... Egyébként honnan tudod, hogy nem volt-e esetleg kései ovulációd? Nekem a 22. napon jött össze, most 10 hetes vagyok. :)
2018. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak: vagy terhes vagy, vagy nem!
2018. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetsz.

Tesztelj nyugodtan, de szerintem már nézheted a naptárt is, a nevekért.

2018. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teszteltem és negatív!

Viszont még mindig semmi, de már annyira nem bosszant.

2018. jún. 18. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ám olyan is, hogy a havi vérzés alatt esel teherbe. Elég ritka, meg az esélye is kicsi - de nem lehetetlen.

Érdemes lenne talán orvoshoz menni, hátha valami más bajod van.

De 2 hét múlva egy teszt tuti biztos eredményt ad.

2018. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!