Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek gyógyszer abbahagyása...

Nektek gyógyszer abbahagyása után mennyi időre jött össze a baba? Tartottatok szünetet, vagy egyből belevágtatok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapot vártam, hogy megjön-e rendesen gyógyszer nélkül is. 10 évig szedtem előtte. Mivel minden rendben volt, így következő hónapban már nem védekeztünk.

Azonnal sikerült is teherbe esnem.

2018. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyből. Doki szerint nem kell szünet. Pár napon belül (nem) kellene megjöjjön az első. Izgulok nagyon. Csináltam tesztet is de természetesen negatív. Most semmi jelét nem érzem, hogy jönne valami. Eddig gyógyszer mellett fájt a mellem menzesz előtt, de most ez sem jellemző. Persze akkor sincs veszve semmi ha megjön. 😊
2018. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Szia

Én elötte 4 èvig szedtem tabit,miután abbahagytam 6 évre rá lettem terhes,2 alkalomból lett baba!!

Mondjuk sosem játszottunk lukra!

2018. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kezelt IR és pm. alulműködésem van, ami mellett még így is akadozik a peteérés, a nőgyógyászom nem javasolt szünetet a fogamzásgátló abbahagyása után. Harmadik próbálkozós ciklusban sikerült utána. Az elsőben a 13. napon, a másodikban már csak a 21. napon lett peteérés (vezettem hőgörbét, onnan tudom). A menstruáció előtti héten jelentkező pecsételő vérzés progeszteron elégtelenséget jelzett. A harmadikban Clostit kaptam, "erősebb" sárgatestet csinált, így elmaradt a pecsételés és egyből terhes is lettem.
2018. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, hogy vàrjunk fél évet, kivártuk, egyből sikerült
2018. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

szuperek vagytok :)


nekem ez az első gyógyszermentes hónapom, babát szeretnénk. A doki javaslatára nem tartottunk szünetet. igaz még csak a hónap felénél járok, de bízom benne összejön :)


A neten olyan sok rosszat olvastam, hogy gyógyszer után az a jellemző, hogy hónapokat, sőt van hogy éveket próbálkoztak mire összejött. Kicsit megijedtem. De a sok pozitív válaszotok most jól esett :)


Nektek pedig nagy gratula :)

2018. jún. 15. 13:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4 év gyógyszer, majd 4 év hüvelygyűrű után 10 hónap alatt 3-szor jött meg, próbálkoztunk, de nem "véresen komolyan". Mivel nagyon zavart, hogy nem állt vissza a ciklus, ezért mentem el nőgyógyászhoz, és a Norcolut Costylbegit kombót írta, aminek eredményeképpen teherbe is estem :D

Igaz, valamit megkavart ez a mesterséges beavatkozás, mert a 7 hetesen gyakorlatilag megjött, 4 napig véreztem, de megmaradt a terhesség, sikeresen ki is hordtam, meg is szültem.

2018. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
1 ciklus kimaradt, aztán próbálkoztunk. Egyből összejött. Igaz én nem szedtem nagyon sokáig gyógyszert, bő 1 évig csak.
2018. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, nekem a végefele voltak gondjaim a gyógyszerrel amúgy is, ezért akartam kihagyni egy ciklust.
2018. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2.5 èvig szedtem a gyógyszert,egy ideig védekeztünk gumival utána. 1.5 év volt,mire összejött a baba.
2018. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!