Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás+negatív ovu...

Megszakítás+negatív ovu teszt+naptárazás: mennyi az esélye így a terhességnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy iszonyat hülye voltam, kérlek, ne adjatok fejmosást...:(


Szóval, 2 hónapja szeretkeztünk óvszerrel, ami kiszakadt. Akkor vettem be esemény utánit, utána rendesen meg is jött a menstruációm a várt napon, a ciklusom utána normális maradt, óramű pontosságú, ahogy szokott.


Tegnap viszont nem védekeztünk. Legalábbis, a megszakítást nem lehet annak nevezni, tudom. Elvileg ovuláció után voltam ekkor 4 nappal (a ciklusom 20. napján), ő pedig nem élvezett belém. Ma, mikor hazajöttem tőle, csináltam LH tesztet, mert bepánikoltam, negatív lett (egyáltalán nem látszik a második vonal), tehát elvileg tényleg nincs ovulációm.


24-én kellene megjönnie, eseményutánit nem vehetek be ilyen gyakorisággal. :(


Mennyi az esélye ennek így? :(


2018. jún. 15. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd megtudod,ha 2 hét múlva teszttelsz.Ha szerencséd van,akkor tényleg nem estél teherbe.

Egyébként el nem tudom képzelni,hogy neked abban mi az élvezetes,ha csont ideg vagy a nem védekezés miatt.Egyáltalán tudod te így élvezni a szexet?

2018. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Utólag jött csak rám az idegesség, életemben először szexeltünk gumi nélkül. Elsősorban a párom miatt élveztem, annyira odavolt értem és annyira vágyott az egészre.


A korábbi párjával mindig ezt csinálták, sosem lett belőle baj (ezért mertük csak és ezért tudott rábeszélni), én meg élete csalódásának érzem magam, mert visszaszoktattam a gumira ez alatt a 8 hónap alatt és sosem engedtem neki anélkül. Fogamzásgátlót nem szedhetek, az óvszerből meg épp kifogytunk, onnan jött ez a "remek" ötlet. Tudom, hogy nem kellett volna, csak szerettem volna, ha örül.

2018. jún. 15. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de ahogy elnézem most csak annyit tudsz csinálni, hogy 2 hét múlva teszt, amúgy nem paráznék a helyedben, évekig csináltuk megszakítással, nem lettem terhes.
2018. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Tudod mi az az ovuláció? Mikor az érett tüszőből kiszabadul egy petesejt és találkozik egy hímivarsejttel. Ezután a petesejt megtermékenyül és beágyazódik a méhbe. Ha nem jön létre terhesség. Ha nem jön létre terhesség, a sárgatest leválik, vagyis menstruálsz. Az ovuláció utáni fázis a luteális fázis, ami mindig fix, azaz 14 nap. Ovuláció után nem lesz terhes az ember lánya, mivel nincs mit találkoznia a hímivarsejtnek ugyanis megtörtént a nagy bumm már 4 napja. Persze sokan mondják, hogy van spontán pé, meg pé előtt, pé után estek teherbe, de ahhoz szerencse kell. Megszakítással nem leszel terhes. A biztonság kedvéért kérjél időpontot a nőgyógyászodhoz tabletta felíratására és akkor nem kell drága LH tesztet venni. Az LH teszt nem jelzett, hogy közelegne pé-d, mivel már elmúlt. Nem fog neked sem holnap, sem holnap után erősödni a második csík. Megnyugodhatsz. 0% az esély a terhességre.
2018. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Szomszédnak így jöttek össze az ikrek

Attól hogy az Lh teszt nem mutatott peteérést még később megfogta hat a baba hisz akár 7 napig is életképesek a spermák egy héten belül meg lehet mondjuk egy spontán peteérésed

De írtad hogy esemény utáni használták nem rég

Az akár Fél évre de akár 1 évre is hazavágja a ciklusod

Illetve nem is értem miért jó játszani a tűzzel előbb vagy utóbb megégeted magad

És csak az az ártatlan lélek issza meg a levét annak hogy ennyire felelőtlenek vagytok és Luxus védekezni

Szedi Fogamzásgátlót vagy ha eü okoból nem használhatod akkor a párod húzzon óvszert

A hormon mentes szerek annyira biztonságosak mint kb a megszakítás

Vagy lehet jobban járnál a vazektómiával

Ilyen felelőtlen nő anyának se lenne való későbbiekben

2018. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

4es azért ekkora baromságot ne írj

Van ismerősöm akik jóval Peteérés után voltak együtt 1x megszakítással és most 12 hetes terhes az 1 éves mellé jön a kistesó

2018. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6 csak peteéréskor lehet terhes egy nő, mert csak akkor van ott a petesejt! Az ismerősödnek is akkor volt peteérése amikor megfogant, maximum rosszul tudta az időpontját.
2018. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is olyan napon voltunk együtt megszakítással, mikor elvileg nincs ovuláció. Szeptemberben kezdi a lányunk a sulit.
2018. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ovulacio nem nindig felidőben van.
2018. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6 éve vagyunk együtt a párommal, ezidö alatt mindig megszakitással védekeztünk. Sose estem teherbe, csak mikor gyereket szerettünk volna (két lányunk van:))
2018. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!