Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 ovitrelle (tüszőrepesztő)...

2 ovitrelle (tüszőrepesztő) beadása utáni 13. napon a halvány pozitív teszt lehet már babától?

Figyelt kérdés

Holnap este lesz 2 hete, hogy beadtam este az ovitrelle-t. 3 napos 8 sejtes picurkákat kaptam vissza, ez most a transzfer utáni 8.napom. Lehet ez már a baba, vagy még nem ürült ki rendesen?

Tegnap reggel kíváncsiságból egy x-epil negatív lett. Viszont mivel nem voltam túl jól ma egy predictor early-vel teszteltem, ami szép látható két csíkos lett, bár halvány.

Szerintetek? Köszönöm!


2018. jún. 16. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lett egy negatív, majd egy pozitív teszted, akkor az már nem lehet a szuritól! Én első terhességemnél egy Ovitrellt adtam be magamnak, rá nyolc napra már negatív volt a teszt, 13. Dpo-n már pozitív és terhes voltam. (Nem lombik volt, csak szuris stimu otthoni próbálkozással, szóval nem volt inszem. sem.)


Drukkolok, de szerintem baba lesz! 😊

2018. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 10-12 napig okozhat pozitiv tesztet a szuri, persze sose tudni de biztato
2018. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Ma csináltam még egy x-epilt, ami tegnap előtt negatív volt, és ma már igaz halványan, de ott a második csík ezen is. Remélem erősödni fog :-)
2018. jún. 17. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, örömmel olvasom a hírt, halkan gratulálok és szorírok! 😊 Mikor kell dokihoz menned?
2018. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma is lett egy x-epiles halványka két csíkom. Szerdán kell majd menni vérvételre. Hát nagyon izgulunk mi is. Férjemnél van a gond, először el se kutottunk a beültetésig. Most meg még egy fagyibabánk is lett. Nagyon szeretnénk, ha végre sikerülne.
2018. jún. 18. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok, jó egészséget nektek! :)
2018. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2# vagyok,hú de jó. Halk gratula!:))
2018. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon kedves tőletek!
2018. jún. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!