Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempővel kapcsolatban...

Méhpempővel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyan anyukák véleményére lennék kíváncsi,akik méhpempővel estek teherbe. Mennyi ideig szedtétek mire sikerült a baba? Az íze borzalmasan rossz 2 hete esszük reggelente. Első babára készülünk. Előre is köszönöm a válaszokat minden jót nektek :)

2018. jún. 17. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmék másfél éve próbálkoztak, mikor elkezdték enni a méhpempőt. Abban a ciklusban teherbe esett. Hogy ezért, vagy sem?! Ezt sosoe tudjuk meg..
2018. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nem a teherbeesessel volt gondom,hanem h mindig elvetèltem(3×) pont indultunk volna a kivizsgálások hosszú útján mikor újból pozit teszteltem és attól a naptól szedtem a mèhpempőt és minden rendben zajlott. Azóta 3,5eves nagyfiú . Èn nagyon hiszek benne h segít 😊 tudom kicsit drága de egy próbát mindenképp megér.

Régóta próbálkoztok?

2018. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat örülök a sikereknek!!!! Nem régóta igazából fél éve csak. Biztos van jótékony hatása neki,rengeteg sikersztorit lehet olvasni,hihetetlen másfél évig próbálkoznak és mikor elkezdi szedni teherbeesik egyből,gratula nekik igy ismeretlenül is!!!!:)

Neked is kedves második válaszoló gratula a kicsihez:)

2018. jún. 19. 05:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi háznàl vettük 40 grammos 6500 ft volt amugy de a hányinger kerülget ha lekell nyelni haha :D
2018. jún. 19. 05:33
 5/5 ViktOria0126 válasza:
Szia. Én már használtam a méhpempőt. Egészen pontosan tiszta méhpempőt és nekem abszolút segített. Én 6 évig próbálkoztam és nem akart sajnos jönni a baba mert vagy nem estem teherbe vagy elvetéltem aztán sokmindent kiptóbáltam de semminek nem volt eredménye aztán több hónap hezitálás után (mert nem igazán hittem a méhpembőben) végülis kipróbáltam és én 3 hónapig szedtem napi 2grammot belőle és ez alatt a 3 hónap alatt sikerült a baba. Egészen pontosa nekem 2 hónap után sikerült. És még utána 1 hóbapig szedtem.
2018. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!