Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más lehetőséget tudtok ajánlani?

Más lehetőséget tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, de cserélnem kell. Az orvosom azt mondta, hogy ebben a hónapban már ne kezdjem el szedni várjam meg a következő menstruációmat és az első naptól kezdjem el aztán egy hónapig kell még kiegészítő védekezés. 2 hónapig úgy gondoltam a megszakításos módszert alkalmazzuk (igen, tisztában vagyok vele, hogy ez nem védekezés), azért nem jöhet szóba a gumi, mert érzékeny vagyok rá. Olyan tünetek jönnek, mintha fel lennék fázva, alig tudok pisilni, iszonyatosan éget szinte sírok mikor már pisilni kellett.

Viszont mostanában olyan sok bajt hallok a megszakításos módszerről nem merem alkalmazni. Tudtok valami mást ajánlani?


Köszönöm!


2018. jún. 18. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan gumit, amire nem vagy érzékeny.

Együttlét mellőzése.

Van még egyéb is, de a te esetedben felesleges, mert Úgyis gyógyszert szedsz.

2018. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van tobbfele ovszer is, biztosan olyat is tálalsz, amire nem vagy allergiás.

A mai modern fogamzásgátló tabletták, ha a menstruáció első napjától szeded, azonnali védelmet adnak, nem értem minek a kiegészítő vedekezes

2018. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a hormonmentes fogamzásgátló szerek megszakítással kombinálva.
2018. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!