Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lennék?

Szerintetek terhes lennék?

Figyelt kérdés

Pár napja törntént, hogy a párommal együtt voltam, ám rosszul védekztünk, és azon izgulok, hogy terhes lettem-e. Olvastam első tünetekről stb. Tegnap éjjel óta nagyon fáj a hasam, és a fejem is, nincs lázam, a fáradságara foktam, a hasfájást meg arra, hogy sok mindent összeettem (bundáskenyér-forróbógre-egy tábla csokoládé rögtön egymás után).

Szóval, lehet, hogy ezek a tünetek nem vonatkoznak arra? Vagy kezdjek félni? Mert hát a fejem ott fáj, ahol akkor szokott, ha az ember fáradt, elöl, a hasam meg inkább tényleg a gyomorszájamnál, nagyon fent, mintsem a méhemnél, vagy ez lényegtelen, hogy hol?


2018. jún. 18. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár napja történt az aktus még nem jelentkezhet terhességi tünet. Ha nem jön meg legközelebb a menstruációd a várt időben akkor tesztelj. Vagy ha annyira necces volt a helyzet miért nem vettél be esemény utánit?!
2018. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor szerinted minek lehetnek ezek a tünetei? Vagy tényleg csak azokat jelezné, amiket felírtam? Ha elrontom a hasam, tud ennyi ideig fájni?
2018. jún. 18. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem más miatt fáj. Nem tudom mit takar a rosszul védekeztünk,de ne stresszelj. Ha késik a menstruációd tesztelj. Első voltam
2018. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésed máris terhes.

.

A leírt tüneteid lehetnek pszichoszomatikusak,a félelem szüli azokat.

2018. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!