Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére?

Ki nem várja június végére?

Figyelt kérdés
Én 27.-re nem várom. Első próbálkozós hónapunk 😊

2018. jún. 18. 16:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:

Júni 23.-ára

Júni 9.én ovukor voltunk együtt

2018. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
Én is pont 27-re nem. :) Nekünk a 2. próbálkozós hónap.
2018. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Akkor együtt izgulunk. 😊 Most nagyon lassan telik az idő. Próbálok nem rá gondolni, de pé.m óta minden nap fájdogál lent a hasam, mintha meg akarna jönni. Ilyet eddig nem tapasztaltam, pedig már volt 2 terhességem. Meg egyébként is még az esetleges beágyazódás sem történt meg. Inkább valami gyulladás lehet a háttérben.... 😕
2018. jún. 18. 17:41
 4/73 anonim ***** válasza:
Remélem nem gond ha csatlakozom. Én 25-re nem várom,első baba lenne és a második próbálkozós hónapunk. Peteérés óta fáj az egyik mellem úgy mint menses előt. Bár remélem nem jelent bajt hogy csak az egyik fáj.
2018. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Èn is 27.ère nem várom :) Második gyermek lenne. 2hónapja pozitív teszt után pár nappal sajnos megjött :( Remèlem most sikerül :) 6.dpon vagyok.
2018. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Sziasztok 4/5 és 5/5! Drukkolok nektek is! 😊

4/5 fura, hogy csak az egyik melled fáj. Nem nyomtad meg esetleg alvás közben? Nekem is szokott fájni a mellem (mindkettő) előző hónapokban. Most viszont egyáltalán nem fáj, csak egy picit nehezebbek. Jó lenne tudni, hogy mi miért történik...😊

5/5 sajnálom, hogy előző terhességed így végződött. Még belegondolni is rossz. Hátha ezúttal sikerülni fog! Megy a drukk neked is 😊

2018. jún. 18. 19:06
 7/73 A kérdező kommentje:
Bocsi 4/6 és 5/6 :)
2018. jún. 18. 19:07
 8/73 anonim ***** válasza:
Minden menses elott csak az egyik mellem fáj.. remélem nem hormon probléma:(
2018. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy én ide tartozom-e :) mi még konkréttan nem beszéltük meg, hogy no most legyen, de peteéréskor voltunk épp együtt egy hét után, mert dolgozni volt és "örültünk egymásnak" nem védekeztünk. Ha jön sem baj, de ha még várni szeretne az sem. Mondjuk talán valahol azt szeretném, hogy ne jöjjön meg a menstruációm :) jún. 30
2018. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 28ra nem várom kb. Már hónapok óta figyelem és tudom mikor van peteérés a menzesz is pontos erre múlt hónapban késett 2 napot. Harmadik babát szeretnék. Ez az első hónap kicsit félek mert a második babám egy évet váratott magára. Sok sikert mindenkinek
2018. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!