Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes lennék? De...

Lehet hogy terhes lennék? De sehogyan nem passzol. Képem is van tesztről.

Figyelt kérdés

Május 24. és 26. voltunk együtt utoljára, megszakítással, 5 éve így vagyunk egyébként.

28-29naposak a ciklusaim. Legutoljára 1 nappal hamarabb június 7-én jött meg a menzeszem, de olyan nagy változást nem észleltem, kb 3 napig tarott mint máskor.

Vannak tüneteim, amiket nem tudok nem észre venni. Nincs gyerekem, de ismerem körvonalakban a terhesség biológiai részét. Így tanácstalan vagyok, mikor tünetként émelygésen felül, + rossz közérzet, mozgást érzek a hasamban, aminek ha terhes is lennék nincs itt az ideje tudom jól.


Erre fel ma reggel csináltam egy tesztet. Ami vizeletbe mártás után 2 percel ilyen lett:

[link]


Majd 10 percre rá ilyen:

[link]


Hozzáteszem a mocorgáson felül az elmúl másfél hétben 2x éreztem egy olyan belülről eredő rúgás szerűt, amitől meg kellett álljak a teendőmben. Soha nem éreztem ilyet, bár ezek a mocorgások lehet persze bélmozgás is, de a hasam alja folyamatosan miért feszül..


Szinte nem is látni rajta tudom azt, amit a mostani percig nem tudok hová tenni. Szerintetek megőrültem? Vagy ciszta lehet a dologban?


Köszönöm előre is a válaszaitokat. Jöhet hideg meleg, nekem már mindegy, ígérem minden válaszon elgondolkodok majd :)


2018. jún. 18. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint az elsőn és a másodikon se látok semmit


Ha kétségeid vannak egy sima bhcg vérvétellel többet megtudsz mint a teszttel. :)

2018. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen aztán a világon semmit nem látok. Ez tök negatív.
2018. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt teljesen negatív.

Nem vagy terhes.

2018. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

[link]


Picit sötétítettem az egyik képen, hogy lássátok mire gondolok. Félreértés ne essék, nem gond ha negatív. De ezek szerint lányok ugye az: negatív?

Tuti?

2018. jún. 18. 19:51
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
én ezen a sötétítetten sem látok semmit.... negatív. a baba csak 16-18 hetesen kezd mozogni, úgyhogy valami más lehet a dologban. ha nem múlik, látogasd meg a nődokidat.
2018. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez sötétítve is negatív. Illetve a terhességi tesztek lényege még mindig az, hogy szabad szemmel egyértelműen leolvasható. Nyugi nem vagy terhes :)
2018. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
Kedves kérdező, én látom a halvány rózsaszín csíkot, nagyon enyhe, ismételd meg 2 nap múlva. Szerintem ez pozitív lesz a vegén.
2018. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Látom mire gondolsz, de ha terhes lennél a 6. hétben járnál, a második csík kb. leugrana a tesztről. De mensid is megjött.

Ha nagyon parázol 1-2 hét múlva menj el egy ultrahangra, ha van valami, azt már látnia kell a dokinak.

2018. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Negativ. Ha 2 lerc utan fotoztad hogy van ennyire kiszaradva mindkét képen a teszt?
2018. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt egyertelmuen negativ.
2018. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!