Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes lennék? De...

Lehet hogy terhes lennék? De sehogyan nem passzol. Képem is van tesztről.

Figyelt kérdés

Május 24. és 26. voltunk együtt utoljára, megszakítással, 5 éve így vagyunk egyébként.

28-29naposak a ciklusaim. Legutoljára 1 nappal hamarabb június 7-én jött meg a menzeszem, de olyan nagy változást nem észleltem, kb 3 napig tarott mint máskor.

Vannak tüneteim, amiket nem tudok nem észre venni. Nincs gyerekem, de ismerem körvonalakban a terhesség biológiai részét. Így tanácstalan vagyok, mikor tünetként émelygésen felül, + rossz közérzet, mozgást érzek a hasamban, aminek ha terhes is lennék nincs itt az ideje tudom jól.


Erre fel ma reggel csináltam egy tesztet. Ami vizeletbe mártás után 2 percel ilyen lett:

[link]


Majd 10 percre rá ilyen:

[link]


Hozzáteszem a mocorgáson felül az elmúl másfél hétben 2x éreztem egy olyan belülről eredő rúgás szerűt, amitől meg kellett álljak a teendőmben. Soha nem éreztem ilyet, bár ezek a mocorgások lehet persze bélmozgás is, de a hasam alja folyamatosan miért feszül..


Szinte nem is látni rajta tudom azt, amit a mostani percig nem tudok hová tenni. Szerintetek megőrültem? Vagy ciszta lehet a dologban?


Köszönöm előre is a válaszaitokat. Jöhet hideg meleg, nekem már mindegy, ígérem minden válaszon elgondolkodok majd :)


2018. jún. 18. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

En is latom rajta mire gondolsz.

Majd ismeteld meg esetleg egy predictorral ami 10-es teszt.

2018. jún. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Látom megjöttek a "csík látók"... :D én csak így hívlak titeket, akik minden negatív tesztbe belelátjátok, ami nincs ott.


Nyilván ettől még bárki lehet terhes. De a teszt a kép alapján negatív, és kicsit sem kérdőjeles.

2018. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
[link] Ezzel sem lettem előrébb.A teszt elmosódott, nen tudom hogy szokott e így ez a fajta teszt. Mintha valami árnyék lenne ott, nem csík. 😕 Lányok a gond az, hogy mig hómezőt nem látok nem tudok megnyugodni. Mivan ha nem is terhes vagyok hanem ciszta? Most is görcsöl a hasam, meg a hüvelyembe is nyilallik sokszor, olyan apró tűszúrások egyszerre. De lehet csak az ovu fájdalom kezdődik. 2-3 nap múlva lesz peteérésem elvileg, ha ugye nem terhesség.
2018. jún. 19. 09:31
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a “csik latok” tehetnek arrol ha vak vagy, vagy legalabbis az arnyalatnyi kulonbseget nem veszed eszre.
2018. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Miert nem egy 10-es tesztet veszel amugy?
2018. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Veszek majd mindenképp egy jobb tesztet is, bár szerintem legalább 1 hétig nem tesztelek már többet.
2018. jún. 19. 10:30
 17/22 anonim ***** válasza:
Mikorra nem varod a menstruaciod?
2018. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Július 6-ra várom, nagyon is. Középidőben járok kb, és tudom hogy biológiai menetben sem passzol hogy terhes lennék.. Írtam is. De valami mégsem oké.
2018. jún. 19. 10:53
 19/22 anonim ***** válasza:
17es vagyok, szerintem nem vagy terhes, mas lehet a gond nagy valoszinusegel
2018. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el nőgyógyászhoz? Ő megmondja, hogy nem vagy terhes, és esetleg van-e gond, pl. betegség, hormon probléma, stb.
2018. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!