Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue halvany pozitiv mas...

Clearblue halvany pozitiv mas teszt negativ. Szerintetetek mi van ilyenkor? Többi lent

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok bizonytalalnodva. Több mint egy éve próbálkozunk a párommal és még semmi. Spontán korai vetélésem volt már ezért általában korábban kezdek tesztelni hogy hamar megtudjam ha esetleg sikerült és elmehessek orvoshoz. 4 nap mùlva lenne a nem várt és kb 4 napja csináltam egy clearblue tesztet amin meg is jelent hamar egy halvány függőleges csík. Vannak furcsa tüneteim ezért nagyon megörültem de a one step és más 25 ös teszt se nagyon mutatja talán egy alig észrevehető valamit de inkább negatív. Tanácstalan vagyok. Csináljak holnap mégegy clearblue tesztet vagy ne reménykedjek és ez a fajta teszt nem jó? Ha minden igaz a peteérés a ciklus 12 napján volt mint legutóbb. Köszönöm előre is a tanácsokat :)

2018. jún. 19. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a Clearbluet. Itt Angliában mindenki odáig van érte, de nekem már volt sajnos kamupozitív. :( Erre felbuzdulva utánanéztem, és sokan tapasztaltak hasonlót. Akar itt gyakorin is látni, hogy valóban nem a legmegbízhatóbb. De azért nagyon szurkolok nektek, hogy összejöjjön a kisbaba! :)
2018. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon reménykedek azért, sokat csalódtam már, nagyon sok negatív tesztem volt már és kezdem azt hinni velem van a baj :/
2018. jún. 19. 12:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom mit érzel. :( Mi is lassan 10 hónapja próbálkozunk. Voltatok már orvosnál?
2018. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Még nem... Ha nem jön össze akkor jövőhónapban megyünk kivizsgàlàsra de eddig a nőgyógyászom nem volt valami segítőkész :/
2018. jún. 19. 13:11
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan, hogy kamu pozitív teszt! Korai spontán vetélés/kémiai terhesség van...
2018. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor a többi teszt miért nem pozitív? :/
2018. jún. 19. 13:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben tényleg nincs kamupozitiv, a Clearblue-nál előfordul, nem ks értem miért van még forgalomban..
2018. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha most négy nap múlva van a nemvárt és te még ezelőtt 4 nappal teszteltél vele az lehetetlen, hogy halvány pozi legyen. 6dpo körül? Az nagyon korai lett volna. De nagyon kívánom, hogy végre sikerüljön.
2018. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A peteérésem korábban szokott lenni a ciklus 12 napján :)
2018. jún. 19. 15:02
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs személyes tapasztalatom a clearbluval, csak amiket itt az oldalon szedtem össsze. Rengetegen osztottak már meg képet, éa szerintem szörnyen megbízhatatlan. Rengeteg nőben reményt keltett.


Elhiszem, hogy nagyon vágysz a babára de a világon semmi értelme a korai tesztelgetésnek. Sőt a korai orvoshoz menetelnek sincs. Ők sem istenek, ilyenkor a természet dönt. És jól is van ez így, mert hidd el a természet tudja a dolgát még akkor is ha lelkileg fájdalmas.


Kaphatsz ugyan peogeszteron pótlást de annak csak akkor van értelme ha egész biztosan progeszteron hiányod van. Az sem csodaszer. Ha nincs, akkor csak feleslegesen tömöd magad hormonnal.


Sajnálom, ami történt, de az első időszak rizikós :( Viszont próbálj meg erre nem rágörcsölni ennyire, hogy minden hónapban lövöd a teszteket indokolatlanul már a nem várt előtt. Mert ezzel egy rakás csalódásnak teszed ki a lelked mindek hónapban, és nagyon bele lehet ebbe fáradni.


Én a nem várt napján egy halvány, de egyértelmű pozitívat teszteltem egy egyszerű facelle teszttel. Többet én nem is csináltam, két hét múlva mentem orvoshoz.

2018. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!