Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue halvany pozitiv mas...

Clearblue halvany pozitiv mas teszt negativ. Szerintetetek mi van ilyenkor? Többi lent

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok bizonytalalnodva. Több mint egy éve próbálkozunk a párommal és még semmi. Spontán korai vetélésem volt már ezért általában korábban kezdek tesztelni hogy hamar megtudjam ha esetleg sikerült és elmehessek orvoshoz. 4 nap mùlva lenne a nem várt és kb 4 napja csináltam egy clearblue tesztet amin meg is jelent hamar egy halvány függőleges csík. Vannak furcsa tüneteim ezért nagyon megörültem de a one step és más 25 ös teszt se nagyon mutatja talán egy alig észrevehető valamit de inkább negatív. Tanácstalan vagyok. Csináljak holnap mégegy clearblue tesztet vagy ne reménykedjek és ez a fajta teszt nem jó? Ha minden igaz a peteérés a ciklus 12 napján volt mint legutóbb. Köszönöm előre is a tanácsokat :)

2018. jún. 19. 11:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ma reggel lett két halvány pozitiv 10 es érzékenységű tesztem akkor reménykedhetek?
2018. jún. 20. 14:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Írj majd hogy alakult a honapod😊 drukkolok
2018. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már nincs sok hátra és kiderül úgy érzem most tényleg összejött, bár ez az érzés egy párszor becsapott már. Írok majd hogy mi lett a vége :)
2018. jún. 21. 22:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett végül? :)
2018. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia :) hát ami azt illeti lett egy pár pozitiv tesztem aztán megjött de nagyon furán viszont eléggé véreztem egy két napig elso nap rozsaszin volt utana masnap pici ver utana harmadnap eros hasgorcs sok ver utana barnas ket napig es utolso napon halvany rozsaszin. Ilyen meg sose volt, viszont azóta is halvány pozitivak a tesztjeim. ezen a héten megyek nőgyógyászhoz bár nem hiszem hogy megmaradt ha terhes is voltam, ebben a hónapban megint próbálkozni kezdünk és kipróbálunk ùj dolgokat :)
2018. júl. 4. 02:39
 16/17 A kérdező kommentje:
Annyi hogy nagyon szomoru vagyok es feltekeny mert a parom huga terhes lett ugy nez ki pedig iszonyu fiatal es nem is akart meg babat es en meg szeretnem es nem jon ossze. Biztos rossz ember vagyok hogy feltekenykedek :(
2018. júl. 4. 02:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezt gyorsan verd ki a fejedbol, hogy rossz ember vagy kerdezo! Egeszseges szintig teljesen normalis, hogy rosszul erint hogy masnak sikerul es neked nem.

En tobbszoros vetelo vagyok es most egy hete veteltem el, ezutal 6+2 naposan, valoszinuleg ezutal kemiai terhesseg volt. Mi sem tudjuk mar hogy mit csinaljunk hiszen teljesen kivizsgaltak es nemcsak engem hanem a ferjemet is. Minden eredmenyunk jo lett es megis elvetelek.

2018. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!