Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedte valaki a clostyt ugy,...

Szedte valaki a clostyt ugy, hogy nem a ciklus 3. vagy 5. napjatol?

Figyelt kérdés

Volt 3 stimulalt ciklusom, most lenne a piheno ciklus, de nincs/nem volt ovulacio sajnos, mar a 27 ciklusnapon vagyok.

Azt irja a closty betegtajekoztatoja, h ha nincs menzesz( gondolom ezalatt azt erti, ha nincs peteeres, ovulacio, es igy verzes sem) barmikor elkezdheto a closty...

Koszonom elore is, ha valaszoltok.



2018. jún. 20. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem amikor a tüszőrepedés elmaradása miatt nem jött meg a vérzés, a dokim meghozatta Duphastonnal, akkor indult egy ciklus és úgy kellett a 3. naptól szedni. Szerintem nem "egészséges" egy ki tudja milyen stádiumban megrekedt (félig érett tüsző) ciklusra rászedni a Clostit, jobb a tiszta lap.
2018. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod. Igen, nalam is igy volt, eloszor ciklusinditas, aztan closty. Most biztam benne, hogy a 3 stimus ciklus utan csak lesz gyogyszer nelkul is ovulacio, de nem lett :-(

Bar nekem volt olyan is, hogy a 30 ciklusnapon volt ovum, es abbol fogant a kislanyom :-) Szoval meg barmi lehet :-)

2018. jún. 20. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 havi vérzésem maradt ki amikor a doki felrirta a clostyit de nekem van pete peteérésem.mutatta ultrahangon.. Attol mert nincs menzeszed az nem feltétlen jelenti azt hogy nincs peteérés
2018. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsen vérzésed, bármikor elkezdheted szedni, rajta van a tájékoztatón illetve az orvosodnak is elkelett volna mondania
2018. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy a gyogyszer nélküli ciklusban pco-m lett :-(
2018. jún. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!