Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, de 2 teszt is...

3 napja késik, de 2 teszt is negatív. Esélyes még a baba?

Figyelt kérdés

Pontosan szokott megjönni a menstruációm, az elmúlt években talán kétszer fordult elő, hogy 1 napot csúszott.

Most kezdtünk babával próbálkozni, és rögtön az első hónap után késik a menzeszem, most 3 napja. Nem is érzem, hogy megjönne (előtte is szoktam kicsit görcsölni, most semmi).

Persze rögtön reménykedtem, hogy biztos összejött elsőre a baba, de ma reggel kettőt is teszteltem - az egyik Clearblue, amire az van írva, hogy már a nem várt előtt 1 nappal is 98%-os eséllyel kimutatja (én meg ugye 3 nappal utána vagyok). A másik X-epil volt, mindkettő negatív lett sajnos.

Szerintetek érdemes tovább reménykedni, és 1-2 nap múlva újra tesztelni, vagy így már esélytelen?


2018. jún. 21. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kèsőbb volt peteèrèsed ès azèrt nem mutatja mèg. De lehet csak kèsik. Szerintem ha kèt nap múlva se jön meg tesztelj. Èn hőmèrőzök, így tudom mikor van peteèrèsem, nekem mindkèt babánál már a menstruáció előtt 4nappal mutatták a tesztek.
2018. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden "babaprojektnél" meghülyült a ciklusom, gondolom a drukkolás miatt. Amíg nem jön meg, addig persze el lehet lőni egy tesztet, de ilyen szimpla ok is állhat a háttérben. Általában meg ha már két hetet késik, akkor érdemes orvoshoz menni.
2018. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én nem hőmérőzök, úgy voltunk vele, hogy most kezdtünk próbálkozni, az első hónapokban még nem számolgatunk annyira, csak gyakran együtt vagyunk és lesz ami lesz. (Képes vagyok rástresszelni a dologra, ha túlzásba viszem a számolgatást, tervezgetést :)). Aztán ha pár hónapig nem sikerül, akkor kezdünk komolyabban tervezni, hőmérőzni, stb.

Szóval egyelőre abban sem vagyok biztos, mikor van a peteérésem.

2018. jún. 21. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Akár még baba is lehet, de lehet az is, hogy tudat alatt de rágörcsöltél
2018. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 12en a nemvart napjan reggeli vizeletbol negativ volt, 15en delelotti vizeletbol halvany pozitiv.

Ha par nap mulva meg mindig nem jon meg tesztelj ujra.

2018. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Sajnos azóta tárgytalan lett, megjött, lehet hogy nem kellett volna kiírnom a kérdést. :)

Ez van, új hónap, új remények!

2018. jún. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!