Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok (lecsúszott a gumi)?

Figyelt kérdés
A ciklus 19. napján voltunk együtt, átlagosan 32-33 napos. Mindig nagyon vigyázunk, de legutóbb lecsúszott a gumi. Én voltam felűl, amikor kihúzta és mondta nincs meg a gumi. Bennem volt, összegyűrődve, de fogalmam sincs mennyi ideig csináltuk úgy. A gumit könnyen kiszedtem, bár nagyon felűl volt és amikor kihúztam, a vége jött ki elsőnek. Fontos, hogy nem élvezett belém, bár közeli állapotba volt (ha ez számít). Szerintetek mennyi az esély, hogy teherbeeshetek? Tudom, mindig benne van a pakliban, de még is. Ja, meg a párom mondta, hogy a gumin lévő síkosító akadályozza a spermiumokat. Esemény utánit azért nem szeretnék bevenni, de egy hét múlva csinálunk tesztet.

2018. jún. 21. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem ment el a gumiba, nincs gáz.
2018. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az még hasznos lehet, hogy tegnap egy kicsit el kezdett feszülni a mellem, ma meg fokozódott(az ovuláció jele?)
2018. jún. 21. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szeretnél esemény utánit bevenni, akkor mi a kérdés? Nekünk is volt ugyanez, hogy bent ragadt a gumi, nem vettem be tabit és nem lettem terhes, de azért szerintem van esélye. Teszt csak 2 hét után mutatja ki.
2018. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A gumiba sem ment el.
2018. jún. 21. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Van esélye, ha kicsi is. Ha nem akarsz gyereket, sokra mégy vele, ha pont ebbe a kis százalékba esel.


Amennyiben nem akarnék gyereked helyedben, bevenném az esemény utánit, ha jöhetne a baba, akkor nem.

2018. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ebben az esetben én sem vennék be esemény utánit. Mégis mennyi az esélye, h terhes legyen? Védekeztek, ok lecsúszott a gumi, de nem ment el benne. Ez előfordult 1x.

Más évekig megszakítással védekezik nem lesznek terhesek. Mi is évekig azzal védekeztünk, és csak akkor lettem terhes ha akartam. Minek vegyen be tablettát? Teljesen felborítja a hormonháztartását feleslegesen.

Nyugi kérdező, nem vagy terhes.

2018. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes
2018. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék be a helyedben esemény utánit,de ezentúl néha-néha ránéznék a gumira szex közben.
2018. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várom mi lesz.
2018. jún. 21. 15:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül megjött időben:)
2018. júl. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!