Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen elmúltak a tünetek...

5 hetesen elmúltak a tünetek és nem jött elő újabb? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
4+6 hetes vagyok most. Eddig volt mellfeszules/fájás és gyakori pisilés, illetve szedültem is időnként. Most a mellem már nem faj, sőt nem is érzékeny, pisilni se kell olyan gyakran és más tünet meg nem jött még. Tudom, h nagyon korai de az előző terhességem elhalt és akkor is úgy volt, h voltak tünetek és egyik napról a másikra semmi. Borzasztóan aggódok. Miért nem faj már a mellem? Ráadásul holnap megyek vizsgalatra és tuti h semmit nem fog még látni :(
2018. jún. 21. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egy deka terhességi tünetem sem és egészséges babám született..Nem mindenki ilyen szerencsés.Inkább örülj a babádnak.
2018. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván örülök, de akinek volt már missed ab az tudja, h mennyire nehéz nyugodtnak maradni.
2018. jún. 21. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem 3 missed ab-om volt, de egyiknel sem szuntek a terhes tuneteim meg a veteles utan is csak egy par nap mulva enyhult a mell feszules. Most ujra terhes vagyok, 5+4 de a melleim meg nem fajnak olyan durvan, viszont emelygek, neha szedulok es gyakrabban pisilik.

Szerintem ha nem barnazol es nincs eros hasgorcsod akkor ne felj, biz abban hogy jol lesztek.

Drukkolok neked es boldog babavarast!

2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik terhességnél minden nap volt hányingerem, a másiknál csak 3 naponta. Először én is megijedtem, aztán hozzászoktam, pláne, hogy a 23. hétig tartott. Drukkolok nektek.
2018. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A klasszik tünetek, émelygés és társai, inkább csak a 6-7. hét körül kezdődnek. Próbálj megnyugodni!! Minden jót kívánok nektek!
2018. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem arra gondolni, ha jön és egészséges akkor úgyis jön , ha meg nem akkor nem.
2018. jún. 23. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Minden redben volt? Pont ìgy vagyok, félek elment a babám :(
2019. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megmaradt a baba. Itt ül most is a szőnyegen és egy flakonnal játszik :) ezekre kar alapozni, előtte ugyanígy voltam, az a baba nem maradt mef. Ne aggódj! Ha életerős akkor meg fog maradni! Drukkolok!
2019. nov. 5. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!