Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálta ezt valaki?

Csinálta ezt valaki?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy valaki észre sem vette, hogy fogamzásgátló mellett terhes lett. Persze olyanra gondolok, hogy hibát vétett, de a megvonásos megjött és nem gondolt terhességre. Nekem azt ajánlották, hogy legalább 3 havonta csináljak egy tesztet. Mi értelme ennek? Volt aki csinált tesztet fogamzásgátló mellett és csoda történt (+)?
2018. jún. 22. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én közel 10 évi szedtem, egy darab tesztet nem csináltam ez idő alatt. Szerintem akik fogamzásgátló mellett esnek teherbe, azoknak 99%-a nem az előírások szerint szedi a tablettát.

Ha esetleg kimarad vagy később veszed be, netán antibiotikumot szedsz és nem használsz kiegészítő védekezést, akkor talán érdemes lehet, de alapvetően nem gondolom szükségesnek.

2018. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszer mellett, mi akartunk babát, de nekem annyira össze-vissza jött meg mindig is (értsd: néha 4-5 hónapig semmi, néha meg 3 hétig folyamatosan), hogy igen, én 2-3 havonta csináltam egy tesztet. 😊
2018. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 evig szedtem, csak olyankor teszteltem, mikor kihagytam veletlenul 1 szemet. Viszont anyosom ketszer is terhes lett gyogyszer mellett, o viszonylag koran eszrevette. Van sok tunetmentes terhesseg, de azert valamennyi tunet szokott lenni, en csak akkor csinaltam volna tesztet. De ha megnyugtat, vehetsz egy adag olcso netes tesztet, es csekkolhatod vele par havonta.
2018. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudnád írni a teszt nevét légyszíves?
2018. jún. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!