Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+0 hetesen 6 mm petezsak...

5+0 hetesen 6 mm petezsak szikholyag kezdemennyel megfelelő?

Figyelt kérdés

Kicsit szerintem később fogant 2-3 nappal de nem biztos.

Aggaszt h nincs szikholyag, a legutóbb is ez volt és akkor műtét lett a vége. Igaz akkor még 8 hetesen se volt.


2018. jún. 22. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó! Ne aggódj!
2018. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kiborít ez a várakozás. :(

Ami a legnagyobb baj h tuneteim sincsenek.

2018. jún. 22. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Na és, nekem 6 hetesen volt csak annyi tünetem, hogy enyhén húzódott lenn a hasam, és hányinger is kb. a 8. héttől volt, az is alig-alig, amit az Elevit terhesvitamin erősített fel, úgyhogy át is tértem a Czeizelre. Mellemet is a 8. hét körül kezdtem el érezni, de az sem az az igazi mellfeszülés volt, az is csak a 12. hét után jelentkezett.

Lehet, hogy olyan fajta vagy, aki szerencsés módon nem haldoklik a terhessége alatt a tünetektől.

2018. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van már egy gyerekem. Igaz ott is a 6. héttől kezdődött a rosszullét. Az előző (elhalt) terhessegnel viszont ilyenkor már rosszul voltam. Hat majd kiderül. :(
2018. jún. 22. 12:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok. Nekem sincs sok tünetem szerencsére, nem úgy mint az első terhességemnél. Remélem igy is marad. Emiatt ne aggódj!
2018. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Harom missed ab-om volt es en is mindig rosszul voltam mar a pozitiv teszt utan. Hanytam, szedultem, nagyon eros hasgorcseim voltak es megfejeltem azzal hogy meg barnaztam is.

Most 5+5hetes vagyok, neha enyhen fajdogal a hasam es szur, enyhen fajnak a melleim es emelygek egy kicsit. Den semmi extrem elviselhetetlen panaszom nincs vagyis egyenlore.

A meretek miatt meg ne aggodj mert megfeleloek, ha egy het mulva vissza mesz mar sokkal latvanyosabb fejlodesnek leszel tanuja.

2018. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, kiderült h miért voltak a missed-ek? Kiderült?
2018. jún. 22. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
#6os vagyok, engem es a ferjemet is kivizsgaltak. Mindent amit csak lehetet vegig csinaltunk. A vege az lett hogy teljesen egeszsegesek vagyunk. A progi szintemet is tokeletes volt megis barnaztam mind a harommal. Most semmi panaszom nincs, remelem hogy ezt jo jelnek vehetem.
2018. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Drukkolok neked, nagyon megerdemled,h megszülessen a kisbabád!

Én is barnaztam az elején két napot, de az teljesen megszűnt. Az előző terhessegemnél végig barnaztam és valahogy éreztem h nem ok. A teszt csík is halvány volt és az is maradt. Most a teszt csík erősödött, csak azok a fránya tünetek jönnének már. Akkor megnyugodnék.

Az elején volt mell fájdalom és gyakori pisiles, szédelgés. A mellem most egyáltalán nem faj, gyakran pisilek, néha miután fel állok szedulok. Egyik nap hányingerem volt de nálam ez nem mérvadó mert nem terhesen is gyakran van hányingerem. Kicsit a szagok kellemetlenek de őszintén megmondom, fogalmam sincs mi az amit bekepzelek már....

2018. jún. 23. 08:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen kedves kerdezo! Bizzunk abban, hogy minden rendben lesz. Furcsa de most nem aggodom annyira, az ezelotti harom terhessegemnel en is ereztem, hogy nincs rendben valami.

Mikor mesz vissza az orvoshoz? Majd ird meg, hogy mi van veletek.

Drukkolok neked es boldog babavarast!

2018. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!