Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély hogy most baba lesz és nem azért görcsölök mert meg fog jönni?

Figyelt kérdés

21.ére(ciklus 15.napja) írta az ovut a naptár,de a nyúlós nyákot 17.én (ciklus 11) és 19.én(ciklus 13) tapasztaltamva wc papíron,párommal 17.én voltunk eggyütt. Viszont 22.étől azaz tegnaptól a hasam úgy görcsöl mintha ovu előtt lennék

De az kizárt hisz már megtörtént,a hasam mindennap szurkál azota,mellem nem érzékeny.

Mensi előtt 13 nappal elkezdtem érezni ezeket a hasi görcsöket,derekamba nem dugárzik ki.(ilyen korán még soha se görcsöltem)

Volt akinek hasonló tünetei voltak és babás lett?


2018. jún. 23. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Lányommal pont az volt a fura, hogy hamarabb kezdtem görcsölni, mint szoktam. Teljesen meg voltam győződve, hogy meg fog jönni, aztán mégse.

DE

Múlt hónapban (4 év után először) megint így jártam, jóval korábban jelentkezett a görcs. A korábbi tapasztalat után, most csak arra tudtam gondolni, hogy végre, összejött. Erre nem.

2018. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem el, hogy nem unjátok ezeket a típusú kérdéseket. Meg az örökös önvizsgálgatásokat...

Éld az életed, majd akkor csinálj egy tesztet ha nem jön meg. Ilyen egyszerű.

2018. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedem,hátha sikerült
2018. jún. 23. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Erre nem érdemes statisztikai-matematikai esélyeket számítgatni........ezek SEMMIT nem jelentenek. Tessek már felfogni.
2018. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen az igaz, hogy ebből lehet is baba meg nem is, mert mindenki és minden terhesség más, de vannak olyanok akiknek fel kell tenniük ilyen típusú kérdéseket, mert ez lelkileg jó érzés nekik. Ha valaki ezt unja, ne olvassa el a kérdést és inkább ne reagáljon rá, mert ezek csak szurkálódó megjegyzések, amire nincs szüksége senkinek. Nagyon szeretné ha babás lenne. Igen várj pár napot és tesztelj, abból minden kiderül. :)
2018. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

De utolsó, hamis reményt gyűjt azzal ha beleéli magát, mert Netező Gizinek pont így lettek ikrei, vagy épp feleslegesen lesz bánatos, ha senki nem írja hogy "hú aztaaa pont ezeket éreztem a terhességeimnél, gratulálok kismama leszel!"


Ezek önbecsapó kérdések, amelyeknél pont aztal segítesz, ha kinyitod a szemét, hogy értelmetlen más nők testi tapasztalatait gyűjtögetni. Sosem az agyatlan bólogatással segítesz az embereken. Akkor sem, ha attól erzed tündibündibbnek magad.

2018. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjott sajnos
2018. júl. 4. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan amiatt írtam hogy sajnos értelmetlen dolog mások tapasztalait begyűjteni. Sajnálom :(
2018. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!