Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Vagy csak...

Ez lehet baba? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Máj 31.-én volt meg utoljára. Az csak megvonásos vérzés volt, a gyogyszer után. 14.-én volt ovum, ennek jeleit éreztem is. Elötte 3 nappal voltunk együtt. A kalkulátor szerint tegnap elott, tegnap es ma van a beágyazódás napja.


Ma a szokottnál sokkal fáradtabb vagyok, fáj a derekam és a hasam görcsöl. Pontosabban nem is görcsöl, hanem szúr. Lehet csak a hideg miatt, de én bizom benne hogy baba. Csütörtökön kellene majd megjönnie


2018. jún. 23. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Van, akinek azonnal összejön, hogy abbahagyta a gyógyszert. De majd a nem várt napján tesztelj, még korán lenne.
2018. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem csinálsz tesztet?


Egyébként egy 12 napos terhességet nem érzel, és nem vagy tőle sem fáradékony, sem görcseid sincsenek.

2018. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Jó,akkor várd meg a csütörtököt,aztán kiderül.
2018. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1#, köszi. Kivárom, addig nem tesztelek.
2018. jún. 23. 15:17
 5/15 A kérdező kommentje:

2#. Hova teszteljek még, ahogy te is mondod hogy nem terhesség ez még...

Nem hallottál olyat, hogy valakinek a beágyazódás is érezhető. Olvass már utána, azt akkor okoskodj...

2018. jún. 23. 15:18
 6/15 A kérdező kommentje:

3#. Jövőhéten tesztelek


Csak hogy tiszta legyen: arra lennék kíváncsi, a beágyazódást éreztétek-e, ha igen, akkor hogy?!

2018. jún. 23. 15:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ha terhes vagy,akkor a teszt pozitívat fog mutatni akkor is ha érzel görcsölést beágyazódást gyanánt,meg akkor is,ha nem.
2018. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem is aggodtam. Tudom hogy ki fogja mutatni, nem a gorcsokon mulik :D

Hasonlo tapasztalatokra lennék kivancsi...

2018. jún. 23. 15:33
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

5,

2-es vagyok, és engedd meg, hogy PONTOSAN a te stílusodban válaszoljak.


Bunkó vagy, aranyom, és ezen az esetleges terhességed NEM változtat.


Nem "okoskodtam", kiscsillag, hanem VÁLASZOLTAM az enyhén hülye kérdésedre, amire a magad proletár módján válaszoltál.


Akkor még egyszer, hogy megértsd:

12 napos lehet a terhességed maximum, TEHÁT egy próbatesztet csinálhatnál, az is többet mutatna, mint az itteni TIPPELGETÉS.


Az, hogy mit "hallottam" cuncimókus, az semmiben sem változtat azon, hogy SENKI NEM TUDJA NEKED vakra megmondani, hogy neked, most beágyazódási görcseid vannak-e vagy sem.


Végezetül pedig, a suttyó stílustól nem leszel terhesebb. Csak alpáribb.

2018. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

11.

Nem, nem értek hozzá. 4 gyerekemmel és orvos végzettségemmel.


Vihorássz tovább a kis barinőiddel.

2018. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!