Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok figyeltük a peteérésem,akkor szeretkeztünk ez 11 napja volt ,tegnap nagyon gyenge vérzésnek aligha mondható dolgot tapasztaltam majd mára elmúlt.Ma megintcsak viszont nagyon erősen ,az megintcsak elmúlt.Nagyon magas a testhőm ,megfagyok. Mellem érzékeny ,ételt nem kívánom. A mensim mindig pontos és csak 3-4 nap múlva kéne hogy megjöjjön . Szerintetek van remény hogy van baba ? Mert mindenhol csak barnazast olvastam és aggódok hogy veszve minden , tesztet mikortól csináljak szerintetek, köszi előre is !
2018. jún. 28. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a 12.napon volt beágyazódási vérzésem, élénk piros. Egyáltalán nem feltétlenül barna a színe.

Most vagyok 13hetes :)

2018. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
A beágyazódási vérzés nem tart napokig. Azt írtad tegnap is véreztél meg ma is. Ez Ha késik 1-2 napot, csinálj tesztet. Addig fölösleges totózni.
2018. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!