Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal utoljára június 4-en és 21-en szexeltunk.3-dik napja késik a menzeszem,csináltam már tesztet de az negatív lett. Szerintetek mit csináljak,mi lehet ez?lehet hogy terhes vagyok?bocsánat a hülye kérdésekért de ideges vagyok ez miatt már napok óta

2018. jún. 30. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
3 nap késés még nem a világvége. A terhességet viszont még nem tudja a teszt megmondani, 2 hetet várni kell szex után, bár ez rá is van írva, van amelyiknél nem, de az a biztos ha kivárod és csak utána csinálsz tesztet.
2018. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? Nekem a nem várt első napján, már ott volt a két csík. Nyugi, nem hiszem, nem lehet, hogy elszámoltad?
2018. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
28-an csináltam a második napon és nem számoltam el semmit
2018. jún. 30. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen fontos tényt nem közöltél: védekeztetek-e?

Mi az idegesség oka: szeretnéd, ha az lennél vagy sem?

2018. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A megszakításos módszerre "védekeztünk" és nem,nem szeretném!
2018. jún. 30. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval igazából nem védekeztetek.

A 4.-eiből valószínűleg nem lettél terhes, azt már kimutathatta volna a teszt. A 21-eit viszont még nem mutatja. Ha jövő hét végéig nem jön meg, akkor tesztelj újra.

2018. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos?
2018. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!