Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy állapot...

Mennyi az esélye, hogy állapotos lettem?

Figyelt kérdés
Ciklusaim 30-33 naposak. Utoljára junius 25-én jött meg peteérést nem érzem meg sajna de ha visszaszámolok 30-ból 14 napot akkor 14.-e körül kellett lennie. Férjemmel megbeszéltük, hogy szeptembertöl próbálkozunk, de én valamilyen hirtelen felindulásból 23-án nem engedtem "ki", mondván úgysem leszek terhes. Pont ma 1 hete kellett volna megjönnie, múlt héten extra hisztis voltam, fájt a derekam, a mellbimbóm, megdagadt a mellem, semmihez nem volt kedvem, jóformán legszivesebben végigaludtam volna a hetet, esténkén éreztem, hogy melegebb vagyok mint szoktam (ezt még sosem tapasztaltam, meg nem is höméröztem még soha). Ekkor még nem is gondoltam arra, hogy állapotos lehetek egészen tegnapig, amikor minen összeállt a fejemben. Tesztet még nem csináltam, mert felesleges hiszen 23-án voltunk együtt és még nem mutatna semmit. Valaki volt már hasonló cipöben?

2018. júl. 4. 08:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 2 napja baromira feszül az alhasam.
2018. júl. 4. 08:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, de ha vannak tünetek akkor egy 10-es érzékenységű teszt már mutatna valamit.

Én is azt mondtam hogy nem leszek terhes egy alkalomtól, meg a ciklusom is elkezdett vacakolni, gondoltam biztos nem is volt peteérésem (előfordul nálam)

Erre múlt héten gondoltam egyet és csináltam egy tesztet. Ami pozitív lett.

Szóval simán lehet.

2018. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megint én. Azt elfelejtettem írni hogy csak azon az egy napon voltunk együtt úgy hogy abból gyerek sikerülhetett, bár sehogy sem jön ki, akárhogy számolom, hiszen május 23.-án volt meg utoljára és 30 napos ciklussal juni 21-22.-én kellett volna megjöjjön. Juni 16.-án voltunk együtt. A tesztet 27.-én csináltam és nagyon halvány lett. Szóval.... bármikor van esély.
2018. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked a pozitiv teszthez!! :) Tényleg egy cipöben járunk pár nap eltéréssel :D csak én még nem tudom mi van. Ugyanúgy mi is csak egyszer voltunk együtt és nekem sem jön ki sehogysem, ugyhogy szurkolj! :D Félek tesztet csinálni. Szerintem várok még péntkig.
2018. júl. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!