Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhessé...

Fogamzásgátló mellett terhesség? Ki járt így?

Figyelt kérdés
Én Missee t szedek. Érzem h most valami nem okés. Terhes tüneteket produkálok, fáj az alhasam. Mensi volt ugyanúgy, teszt is volt ami negatív. Kb 5.hétben teszteltem ( ha az lennék). Létezik h ilyenkor még nem mutatja ki? Kisfiamnál már mensi napján pozitív volt. Valaki hasonló cipőben?
2018. júl. 4. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanígy vagyok, csak én még a szoptatós bogyót (Cerazette-t) szedem. 3 teszt negatív, pedig már kb. 6 hetes terhes lennék.

Hányingerem van, nem bírom a szagokat, fáradékony vagyok, a melleim fájnak.

2018. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Sok fogamzásgátló mellékhatása, hogy terhes tüneteket produkál. Ha rendesen szedted, akkor nem lehetsz terhes. (Az, hogy valaki 100%-ig szabályosan szedi és terhes lesz, mese, ilyen nincs!)
2018. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én is Missee-t szedek 7 hónapja, eddig nem volt vele gond.
2018. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom h van alap hibaszázalék akkor is ha rendesen szedted ( kettes rosszul tudod mert rendesen szedett bogyóval is lehetsz terhes bár minimális eséllyel de akkor is), nálam most semmi "extra "nem volt. Mégis... hát ki tudja lassan újra tesztelek. Még várom a válaszokat.
2018. júl. 4. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:

"Tudom h van alap hibaszázalék akkor is ha rendesen szedted ( kettes rosszul tudod mert rendesen szedett bogyóval is lehetsz terhes bár minimális eséllyel de akkor is)"


Nem, nem tudja rosszul, gyógyszer mellett CSAK AKKOR LESZ valaki terhes, ha nem elírásszerüen szedte!


A hibaszázalék abból adódik, hogy van, aki csak kicsit tér el az elöírástól és utána meg erre "nem emlékszik" - azaz a hiba még mindig a felhasználónál van.

2018. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 ös ennek nézz utána. Benne van a betegtájékoztatóban. De mind1 nem győzködlek, győződj meg magad.
2018. júl. 4. 20:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta 3x teszteltem és mind negatív. A hasam meg gömbölyű alul. Most lennék a 8.hétbe. Komolyan létezik h nem mutatja ki a teszt a fogamzásgátló miatt? Jövő hónapban esedékes az éves rákszűrés, akkor megyek legközelebb dokihoz. Járt már valaki így????
2018. júl. 19. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én hasam is gömbölyded alul, mégse vagyok terhes.
2018. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szedsz, attól még a teszt kimutatja a terhességet.

Ha több teszt is negatív, akkor nem vagy terhes.

A hasad alakja meg független egy esetleges terhességtöl, eleve mégha az is lennél, ilyen korai terhesség még véeleten sem látszik!

2018. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van. Nekem alapból nem gömbölyded a hasam azért furcsállom. Ma kell megjönnie, gondolom ilyen tájban már azért kimaradna.
2018. júl. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!