Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy valami teljesen...

Terhesség vagy valami teljesen más dolog lenne?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 2 éve, mindig rendesen beszedem, hasmenés/hányás stb.nem volt, egyszer nem hagytam ki a 7 napos szünetet de ennyi. Azóta fura a megvonásos vérzésem, kevesebb és 1 nappal később is jött meg.

Semmilyen terhességi tünetem nincs, 1 napig érzékenyek voltak a melleim(szex után, olyankor mindig az), de ennyi. Viszont most lebetegedtem, pedig nem vagyok betegeskedő típus. Nagyon "taknyos" vagyok(bocsánat de ez van), emiatt a fejem is fáj(arcüregem, homlokom), fülem is, éjjel lázas lettem és reggel elájultam egyszer.

Nem szoktam beteg lenni, főleg nem ilyen típusú beteg. Holnap kéne hogy meg jöjjön a megvonásos vérzésem, ma be is görcsölt a hasam de semmi vér.

Azt olvastam hogy az ilyen betegségek lehetnek terhességi tünetek. Szerintetek? Mindig rendesen szedtem, tényleg.

Nem értem akkor. Vagy a betegség csak szimpla véletlen egybeesés a munka meg a sok "átmulatott hétvége" miatt?(erre tudok gondolni hogy munkában a klíma folyton a fejemre megy, a hétvégeket pedig barátokkal töltöttem általában kint a hidegben).

Köszi előre is, valamiért nagyon aggódom hogy terhes leszek a gyógyszer mellett(ja és általában nem bennem megy el a párom).



2018. júl. 6. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon taknyos vagy az megfázás.Csak épp véletlen akkorra esett mire a megvonásos vérzésednek meg kellene jönnie.Amire te gondolsz az csak enyhe náthás érzet.Te meg a leírtak alapján tényleg meg vagy fázva.
2018. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, értem akkor benéztem. Köszi, azt hittem a rendes ilyen betegség számít tünetnek, nem csak a kis enyhe érzet.
2018. júl. 6. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem terhességi tünetek, egyszerűen csak megfáztál.
2018. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!